Zakaz.ua розширив можливості доставки продуктів у Запоріжжі

З 10 червня сервіс доставки продуктів Zakaz.ua розпочав доставляти товари з гіпермаркету «Ашан» у Запоріжжі, що знаходиться  на вул. Запорізькій, 1Б. До цього часу оформити замовлення з цієї популярної торговельної мережі можна було у 4-х містах: Києві, Харкові, Львові та Одесі. 

На сайті та у мобільному додатку Zakaz.ua вже доступні понад 16,4 тис. одиниць товарів з асортименту «Ашан». Після підтвердження замовлення список продуктів потрапляє до професійного комплектувальника, який оперативно формує кошик у магазині. При цьому усі позиції збираються зі збереженням товарного сусідства та правильного температурного режиму. Доставку здійснює кур’єр в рамках зручних двогодинних слотів. Перші 2 замовлення до 30 кг доставляються безкоштовно.

Zakaz.ua також дозволяє замовляти усе необхідне з гіпермаркету «Ашан» без обмежень у вазі чи об’ємі замовлення, зі збереженням усіх цінових та акційних пропозицій від ритейлера. Це робить використання сервісу зручним не тільки для звичних щотижневих закупок, а й для забезпечення життєдіяльності офісів, готелів чи ресторанів.

«Сьогодні ми активно розвиваємо культуру продуктового шопінгу онлайн, а тому не тільки постійно розширюємо географію присутності сервісу, а й надаємо ще більше можливостей для комфортного користування Zakaz.ua. Сподіваємось, що вже найближчим часом жителі Запоріжжя зможуть оцінити економію часу та сил завдяки нашій якісній роботі у гіпермаркетах «Ашан», — коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 12 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.