Apple Pay і Google Pay доступні в додатку Rocket

Rocket став першим сервісом доставки в Україні, який запровадив можливість оплати через електронний гаманець

Замовляти доставку їжі стало ще зручніше і безпечніше. У мобільних додатках з’явилася можливість оплати через електронний гаманець Apple Pay або Google Pay. Сервіс Rocket першим впровадив цю функцію в Україні.

Всі діючі користувачі сервісу можуть додати Apple Pay або Google Pay як спосіб оплати в налаштуваннях облікового запису. Тоді як нових користувачів Rocket ця можливість позбавить від необхідності додавати і авторизувати банківську карту.

Одними з ключових особливостей Apple Pay і Google Pay є можливість підтвердження оплати за TouchID і FaceID. Таким чином користувачі Rocket можуть вибирати оплату за допомогою банківської картки, готівкою кур’єру, а також Apple Pay і Google Pay.

Усі нові користувачі Rocket можуть протестувати оплату електронним гаманцем, застосувавши промокод AGPAY. Він надає знижку 70 гривень на перше замовлення. Для тих, хто вже користується доставкою Rocket доступний промокод AGPAY40.

Про компанію:

Сервіс доставки Rocket заснований в Україні в березні 2018 року під назвою Raketa. З виходом на міжнародний ринок, компанія змінила назву на зрозуміле для більшості людей в світі слово Rocket. Ця назва в повній мірі розкриває високу швидкість доставки — до 60 хвилин, з яких безпосередньо кур’єри витрачають на дорогу до 20 хвилин. Сервіс вже працює на Кіпрі і в Нідерландах, а до кінця 2021 роки планує покрити десять європейських країн. При цьому розвиток в Україні не зупиняється — Rocket вже працює в 28 містах і незабаром почне доставку ще в ряді обласних центрів.