Zakaz.ua запустив доставку з нового Ultramarket на Подолі

Всеукраїнський сервіс Zakaz.ua продовжує нарощувати потужності та запускати доставку з абсолютно нових локацій партнерів. З 14 грудня кияни мають можливість замовляти продукти в новому гіпермаркеті мережі Ultramarket на Подолі. Це вже третій магазин ритейлера у Києві, з якого Zakaz.ua здійснює доставку. 

Нагадаємо, що новий магазин Ultramarket з “Пунктом Турботи” на 100 людей відчинив свої двері 10 грудня на вул. Глибочицькій, 44. Гіпермаркет площею 6500 кв. м. оформлений в сучасному тематичному дизайні. В торговельному залі немає типових і візуально однакових відділів, всі зони відрізняються стилем, матеріалами і навіть шрифтами вивісок, але пов’язані єдиною концепцією та ідеєю. Акценти формату зроблені на фреш-зону, органічну й крафтову продукцію, здорове харчування й фермерські делікатеси. Оскільки магазин відкрили одразу з генератором, перепон для роботи через відключення електроенергії в Ultramarket на Подолі не передбачається. А завдяки послугам Zakaz.ua всі необхідні товари з гіпермаркету можна замовити в два кліки, не виходячи з дому.

Асортимент ритейлера в онлайні на сайті Zakaz.ua включає вже понад 25 000 свіжих та якісних товарів. Серед яких — екологічні продукти локальних виробників, фермерств та крафтових мануфактур, товари власної ТМ THE LOCAL FOOD, яка пропонує продукцію лише найвищої якості, різноманітні фрукти та овочі, молочну продукцію, свіжу рибу і м’ясо, дитяче харчування, заморожені продукти, охолоджені напівфабрикати, а також великий асортимент непродовольчої групи товарів. Збереження продукції та організація виробництва на всіх ланцюжках відповідає всім міжнародним нормам НАССР.

«Завдяки зручному інтерфейсу нашого сайту та мобільного додатку Zakaz.ua, зібрати корзину необхідних продуктів та замовити доставку можна максимально швидко. Для зручності Клієнтів усі товари поділені на категорії, є окремий розділ із діючими акційними пропозиціями. До того ж ціни онлайн не відрізняються від тих, що вказані на полицях гіпермаркету. А вартість доставки складе від 89 грн для мешканців Києва та Київської області», — розповідає Євген Нетреба, комерційний директор сервісу доставки Zakaz.ua.

Щоб оформити замовлення, необхідно зайти на сайт ultramarket.zakaz.ua або відкрити додаток Zakaz.ua, вибрати місто, потрібну адресу наповнити кошик, обрати спосіб оплати та зручне вікно доставки. Після підтвердження персональний шоппер почне відбирати товари з полиць супермаркету згідно зі списком, а потім передасть їх кур’єру. У випадку відсутності товару зі списку замовлення, з покупцем зв’яжуться та запропонують замінити його на аналогічний в тій самій ціновій категорії. Традиційно доставка здійснюється в рамках 2-годинних слотів з 10:00 до 22:00. Також існує можливість експрес-доставки замовлення протягом години, за умови, що корзину було оформлено за 2 години до потрібного слоту. Усі продукти кур’єри доставляють зі збереженням температурного режиму (глибоке заморожування та охолоджені продукти харчування) з урахуванням товарного сусідства та транспортуються у спеціальних термостійких контейнерах.

Зазначимо, що співпраця між ритейлером та сервісом доставки триває вже понад 4 роки — з листопада 2018 року. Zakaz.ua також доставляє продукти з гіпермаркетів Ultrаmarket, що знаходяться у Києві за адресою вул. В. Гетьмана, 6 (ТРЦ Cosmo Multimall) та вул. Сурікова 3-А.

Довідка

Zakaz.ua — український сервіс доставки продуктів, що входить до міжнародної групи компаній Zakaz Global. Замовлення здійснюється на сайті та в додатку Zakaz.ua на iOS та Android. Сервіс працює на ринку України 12 років та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування з популярних продуктових мереж роздрібної торгівлі: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, ЕкоМаркет, Таврія В, VARUS, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, WINETIME та ринок «Столичний» у Києві. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно. На сьогодні кур’єрська адресна  доставка доступна у 13-ти великих містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці). Зокрема, компанія здійснює доставку товарів по всій країні (за виключенням тимчасово окупованих територій) через поштові відділення партнера — логістичної компанії Нова Пошта.

Ultramarket — нова українська мережа продовольчих супермаркетів і гіпермаркетів, яка виникла після поділу активів партнерів мережі Мегамаркет. В рамках нової концепції Health, Craft, Farm, Local мережа провела ребрендинг і реформат своїх гіпермаркетів у Києві за адресою вул. В. Гетьмана, 6 (ТРЦ Cosmo Multimall) та вул. Сурикова 3 А, а також запустила у 2021-му новий Ultramarket на просп. на просп. Перемоги, 67.