Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua запрацював у Чернівцях

10 червня комплектувальники та кур’єри Zakaz.ua розпочали збирати та доставляти перші замовлення з гіпермаркету METRO, що знаходиться за адресою: вул. О.Вільшини, 1-д. Працівники сервісу ретельно відбирають продукти, слідкуючи за строками придатності, а доставка здійснюється виключно у термоящиках для збереження відповідного температурного режиму.

Онлайн-асортимент на сайті та у мобільному додатку Zakaz.ua налічує понад 15 тис. одиниць у різних категоріях: бакалія, напої, молочні та м’ясні продукти, овочі та фрукти, побутова хімія і товари для дому. Оформлення покупки займає мінімум часу, а спеціальна вкладка з акційними пропозиціями дозволяє економити не тільки час, а й кошти. Після підтвердження першого замовлення оператор контакт-центру обов’язково зателефонує для уточнення всіх деталей.

Серед переваг сервісу – можливість обирати зручні двогодинні вікна доставки протягом дня з 10:00 до 22:00. Продукти пакуються за правилами товарного сусідства: так, наприклад, побутова хімія, риба і фрукти будуть доставлені в окремих пакунках. Вартість доставки стартує від 69 грн за замовлення вагою до 30 кг. Кожні наступні 10 кг ваги оплачуються згідно з тарифами сервісу.

«Сподіваємось, що запуск сервісу Zakaz у Чернівцях допоможе містянам зменшити кількість їхніх щоденних клопотів та зекономити час для більш приємних речей, ніж рутинні походи по магазинах. При цьому ми завжди дбаємо про якість сервісу, а отже, всі замовлення будуть зібрані та отримані вчасно»,коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 13 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернівці), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.