82% операторів харчової індустрії стикаются із затримками виробництва через недотримання правил гігієни

Бренд Tork®, лідер в галузі професійної гігієни, пропонує нові технологічні рішення для підприємств харчової промисловості. Щоб полегшити дотримання гігієни під час робочого процесу, Tork представляє новий водонепроникний диспенсер для протирочних матеріалів W6.

Минулий рік посилив увагу до гігієни в сегменті харчової індустрії, до якої завжди пред’являлися суворі вимоги. Проте, дослідження показали, що 82% підприємств харчової промисловості зіткнулися із затримками виробництва, пов’язаними з проблемою перехресного забруднення через недотримання операторами протоколів безпеки і гігієни на виробництві. Щоб допомогти вирішити проблеми гігієни на харчовому виробництві, Tork® — бренд професійної гігієни компанії Essity, випустив новий продукт — водонепроникний диспенсер для протирочних матеріалів паперу W6.

Коли мова йде про гігієну на харчовому виробництві, права на помилку немає. Підтримка стандартів гігієни є важливим завданням в харчовій промисловості. При цьому 54% керівників харчових виробництв відзначають, що складно мотивувати співробітників дотримуватися протоколи безпечного зберігання продуктів і підтримувати стандарти гігієни.

«Оскільки керівники харчових виробництв прагнуть підтримувати високі стандарти гігієни, вибір правильних і ефективних гігієнічних рішень має для них велике значення, прокоментувала Дженні Тернер, директор по маркетингу компанії Essity, — Новий водонепроникний диспенсер Tork для протирочних матеріалів, W6 наділений всіма функціями, необхідними для вирішення ряду проблем, що виникають на харчовому виробництві».

Диспенсер допомагає дотримуватися норм ХАССП і сприяє:

  1. Підтримці гігієни:
  • Завдяки великій ємності диспенсера, протирочний матеріал завжди доступний в процесі роботи;
  • Завдяки полистовой подачі працівники стосуються тільки того листа матеріалу, який будуть використовувати;
  • Герметична конструкція диспенсера запобігає скупченню води і скупчення бактерій всередині диспенсера.
  1. Ефективності:
  • Велика ємність диспенсера забезпечує безперервний доступ до протирочного матеріалу і скорочує інтервали обслуговування для заміни рулонів;
  • Міцний і водонепроникний корпус диспенсера витримує високі температури без необхідності додаткового захисту.
  1. Сталому розвитку:
  • Протирочний матеріал W6 має сертифікат FSC, що підтверджує, що сировина для виробництва продукції закуповується у постачальників, провідних економічно ефективне і при цьому екологічно і соціально відповідальне лісове господарство.

97% керівників харчових виробництв кажуть, що розміщення якісних, простих у використанні і обслуговуванні диспенсеров в місцях з інтенсивним рівнем відвудування має вирішальне значення для дотримання стандартів гігієни. Разом з новим водонепроникним диспенсером для протирочного матеріалу Tork пропонує диспенсер для нетканих протирочних  матеріалів в серветках і диспенсер для рідкого мила. Завдяки цим рішенням, керівники можуть бути впевнені, що їх підприємство обладнане всім необхідним для підтримання гігієни і підвищення ефективності на виробництві.

Дізнатися більше про новий продукт можна на сайті Tork 

Про торгову марку Tork®

Торгова марка Tork пропонує професійну гігієнічну продукцію і послуги своїм клієнтам, серед яких — ресторани, заклади охорони здоров’я та освіти, офіси і промислові підприємства. Асортимент продукції включає диспенсери, паперові рушники, туалетний папір, мило, серветки, а також матеріали для протирання та очищення для професійних кухонь і промислових об’єктів. Завдяки своїм знанням в області гігієни, а також функціональному дизайну та екологічності продукції ТМ Tork змогла стати одним з важливих гравців ринку. Tork — міжнародна марка Essity та надійний діловий партнер для клієнтів в 80 країнах. Щоб бути в курсі останніх новин і новинок від Tork, відвідайте сайт: www.tork.ua

Про компанію Essity в Україні

Компанія «ЕССІТІ Україна» (Essity Ukraine LLC) — уповноважений представник міжнародної компанії Essity, на території України працює з 1997 року і представляє продукцію п’яти торгових марок: Libero, Libresse, Tena, Zewa і Tork.

В українському підрозділі компанії працюють близько 75 співробітників.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті: www.essity.com