Zakaz.ua розпочав доставляти продукти з CITY market

З 10 грудня сервіс Zakaz.ua працює з «CITY market», який є новим форматом мережі «Пчелка маркет». Кур’єри сервісу доставляють продукти у Київ та передмістя столиці з супермаркету, що знаходиться у Гостомелі за адресою вул. Чкалова, 2. Замовити усі необхідні товари можна на сайті citymarket.zakaz.ua.

Онлайн-асортимент магазину налічує понад 10 000 одиниць товарів. На сайті також створений розділ з акційними пропозиціями, який дозволяє покупцям економити свої кошти. Після оформлення замовлення онлайн продукти збирають персональні шопери у торговому залі супермаркету з дотриманням правил товарного сусідства. У разі відсутності необхідних товарів на полиці, комплектувальник телефонує клієнту та пропонує заміну у тій же ціновій категорії.

Робоча зона Zakaz.ua розмістилась на площі у 16 кв. м: у магазині вже встановлена додаткова каса, а також все необхідне обладнання для збору та пакування замовлень. Усі продукти пакуються у спеціальні термоящики, які зберігають правильний температурний режим. Вартість доставки товарів до дверей кур’єром складає 69 грн. Також є можливість самовивозу з магазину, яка дозволяє сплачувати лише вартість роботи комплектувальника – 24 грн.

«Ми розуміємо, що замовлення продуктів онлайн надзвичайно корисна опція, яка може не тільки зекономити час та сили, а також зберегти чиєсь здоров’я. Саме тому ми посилено працюємо над розширенням географії доставок і раді розпочати співпрацю з новим партнером CITY market. Тож відтепер усі бажаючі можуть з комфортом здійснювати онлайн-шопінг продуктів та кулінарії і отримувати їх швидку доставку», – коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

«Філософія CITY market передбачає зручне здійснення покупок. Ми відкривали магазин, у якому було б комфортно проводити час – облаштували зони відпочинку та декілька фуд-зон, забезпечили касами самообслуговування та належною кількістю кас, що гарантує відсутність черг, контролюємо належний рівень сервісу. Цілком логічним був і наступний крок – впровадження онлайн доставки. Було прийнято рішення скористатися послугами професіоналів у цьому напрямку – сервісом Zakaz , щоб надійно забезпечувати наших покупців товарами нашої мережі», – зазначає Олена Гречишкіна, керуюча мережею CITY market.

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS, ЕКО маркет, CITY market. На сьогодні працює в 16 містах України, а також у Молдові (Кишинів) та Узбекистані (Ташкент).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.

City market супермаркет облаштований у стилі сучасного міста. Концепція торговельного закладу передбачає відкриті тематичні фуд-зони з піцерією, гриль баром, кав’ярнею із духмяною випічкою власної пекарні. Торгова мережа має своє власне виробництво, з асортиментом продукції більш 1800 SKU. Представлена такими відділами, як: кулінарія, пекарня, м’ясний цех, риба жива та охолоджена, морепродукти, коптильний цех – м’ясо, птиця, риба та морепродукти холодного копчення.