Raketa запустилася у Вінниці

Замовити доставку їжі з кафе і ресторанів тепер можна абсолютно безкоштовно.

Український сервіс Raketa відзначає своє дворіччя покриттям нового міста. 5 березня Raketa офіційно почала роботу в Вінниці. Таким чином скористатися послугами безкоштовної доставки їжі з кафе і ресторанів можна вже в шести містах: Києві, Дніпрі, Львові, Харкові, Одесі та Вінниці.

«Raketa — класичний food-tech сервіс і на 100% український проект. 5 березня 2018 року кур’єр Raketa доставив перше замовлення в Дніпрі. Сьогодні ми відзначаємо дворіччя роботи, і нам приємно, що це співпало з покриттям нового міста», — розповів Юхимчук Олексій, співзасновник Raketa.

Протестувати нову для Вінниці послугу можна зі знижкою 100 грн. Для цього достатньо активувати в додатку промо-код raketainvinnitsa.

«Raketa намір кардинально змінити ринок доставки їжі. Ми не обмежуємо мінімальну суму замовлення, а доставка буде безкоштовною для клієнта. Не важливо, чи замовляєте ви десяток піц для великої компанії, або хот-дог для швидкого перекусу, ми привеземо замовлення швидко і без плати за доставку. І це не демпінг, а бажання зробити сервіс доступним для всіх», — розповів Станіслав Дмитрик, співзасновник Raketa.

Доставка в Вінниці здійснюється вже з 30 кафе і ресторанів, розташованих в різних районах міста. Впродовж місяця послуги Raketa будуть надаватися в тестовому режимі. За цей час список ресторанів і покриття планується суттєво розширити. Час доставки не перевищуватиме 60 хвилин, при цьому вартість послуги доставки для клієнта складе 0 грн, яка збережеться і після завершення «бета-режиму».

Щоб скористатися доставкою Raketa досить встановити на смартфон однойменний додаток. При його запуску відобразиться меню ресторанів-партнерів, розташованих в радіусі 3 км, замовлення з яких може бути доставлений менш ніж за годину.

Про компанію

Raketa — сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила свій перший замовлення 5 березня 2018. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі та Вінниці. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.