Пиво, сир і вода: що замовляли українці цього літа

Сервіс Raketa розповів, які продукти найчастіше купують українці через кур’єрську доставку.

Карантинні обмеження вплинули не тільки на режим дня, але і на споживчі звички українців. Більшість жителів великих міст відкрили для себе переваги доставки їжі і продуктів додому. Після зняття жорстких обмежень тенденція до онлайн-покупок з супермаркетів тільки збільшилася. Сервіс доставки їжі і продуктів Raketa проаналізував, які продукти українці найчастіше замовляли додому цього літа.

Найбільшим попитом серед продуктів користується пиво. Його замовляють трохи більше, ніж сир. А ось третім за популярністю товаром виявилася звичайна питна вода.

На фрукти, овочі і зелень припадає близько 17% всіх замовлень. На молочну продукцію та яйця — близько 13%. Цікаво, що алкоголь і тютюнові вироби виявилися більш популярними, ніж безалкогольні напої — 12% проти 11% відповідно. Трохи менше українці замовляють м’ясо, рибу і ковбаси (9%), солодощі (8%), готову їжу і напівфабрикати (7%).

Ще менш популярними категоріями виявилися хлібобулочні вироби (4,8%), побутова хімія і товари особистої гігієни (4,5%).

Варто відзначити, що найчастіше українці замовляють продукти з мережі супермаркетів «Ашан», доставку з якого здійснює сервіс доставки їжі і продуктів Raketa.

Про компанію

Raketa — український сервіс доставки з кафе, ресторанів і супермаркетів. Компанія доставила свій перший замовлення 5 березня 2018 року. На сьогодні послугами Raketa можна скористатися у 26 містах України. У 2020 році сервіс має намір покрити 30 міст, після чого почнеться підключення всіх українських міст з населенням понад 200 тис.