Бургер на сніданок, обід і вечерю: статистика замовлень їжі від сервісу Raketa

Українці проміняли піцу і суші на бургери. Сервіс доставки Raketa назвав найпопулярніші блюда, які замовляли в період карантину.

Трійка найбільш популярних страв, доставку яких українці замовляли з ресторанів, виглядає наступним чином:

  1. бургер — 11,6%;
  2. бакет — 5,2%;
  3. картопля — 4,8%.

Ці ж страви є беззаперечними лідерами по замовленнях в обідній, вечірній і нічний час. Примітно, що найбільше бургерів замовляють в пізню годину — з 21 по 23.

І тільки під час сніданку українці віддають перевагу круасанам, ніж стравам з картоплі. При цьому лідерами залишаються ті ж бургери і бакети.

До речі, найпопулярнішим блюдом з картоплі є картопля фрі. Також в топі перебувають картопля по-селянськи і пюре.

Якщо раніше хінкалі користувались попитом більше, ніж вареники і пельмені разом узяті, то зараз тенденція кардинально змінилася. Під час карантину українці віддали свою перевагу традиційним вареникам, а хінкалі покинули трійку лідерів в категорії борошняних страв.

У категорії м’ясних страв відсутній явний лідер по замовленнях. Українці майже з однаковою частотою замовляють котлету і кебаб. А ось стейк користується меншим попитом і займає третє місце в рейтингу.

Любов до українських страв можна простежити і за кількістю замовлень перших страв, де борщ знаходиться на першому місці, витіснивши бульйон і окрошку. Тоді як солянка і зовсім витіснена з трійки лідерів в категорії.

Як відзначають в компанії Raketa, смакові переваги українців не сильно відрізняються в залежності від географії проживання. Так, у всіх містах, де доступна доставка Raketa, список топових страв виглядає практично ідентично. Виняток становлять лише міста, в яких немає мережевих закладів американського фаст-фуду.

Про компанію

Raketa — український сервіс доставки з кафе, ресторанів і супермаркетів. Компанія доставила своє перше замовлення 5 березня 2018 року. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в 25 містах України. У 2020 році сервіс має намір покрити 30 міст, після чого почнеться підключення всіх українських міст з населенням понад 200 тис.