Raketa впроваджує безконтактну доставку

Сервіс доставки їжі з кафе і ресторанів Raketa вводить нові правила роботи в умовах карантину

В Україні вперше в історії ввели карантин на всій території країни. Сервіс доставки Raketa також вводить превентивні заходи безпеки, щоб захистити клієнтів і кур’єрів. Так, при замовленні їжі з кафе і ресторанів можна скористатися безконтактної доставкою.

Щоб скористатися новою послугою, достатньо зробити відповідну позначку в коментарях до замовлення і оплатити його за безготівковою формою. В такому випадку кур’єр в телефонному режимі зв’яжеться з клієнтом і обговорить, де залишити пакет із замовленням, або ж передасть його з максимальним дотриманням заходів безпеки.

«Всі наші кур’єри отримують базові засоби захисту — маски і дезінфікуючі засоби для рук. Крім того, ми опрацьовуємо можливість щоденного медичного огляду. Безконтактна доставка — ще один крок для мінімізації контактів і зниження ризику захворювання», — розповіли в прес-службі сервісу Raketa.

В умовах напруженої ситуації люди будуть намагатися менше виходити на вулицю і відвідувати публічні місця. У компанії Raketa готові до роботи в нових умовах і готові привозити замовлення з кафе і ресторанів додому або в офіс. Розцінки на доставку не змінюються. Послуги Raketa, як і раніше, залишаються безкоштовними для клієнта, а вартість страв у додатку повністю відповідають цінам в меню ресторанів.

Про компанію

Raketa — сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила свій перший замовлення 5 березня 2018. На сьогоднішній день послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі та Вінниці. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.