Zakaz.ua нарешті відновив доставку з ринку «Столичний»

З 11 липня користувачі сервісу Zakaz.ua у Києві мають можливість замовляти доставку продуктів не лише з супермаркетів, а й поповнювати запаси холодильника найсвіжішими продуктами з найбільшого місця оптової торгівлі ринку «Столичний».

Наймасштабніший в Україні ринок свіжих продуктів «Столичний» – це продовольчий мегаполіс, де працює більше 500 підприємців, які спеціалізуються на виробництві, дистрибуції та імпорті свіжих і заморожених продуктів. На ринку представлений великий вибір соковитих овочів, ягід та фруктів, найсвіжіша фермерська молочна продукція, сире та свіжоморожене м’ясо і морепродукти, запашні та копчені домашні делікатеси, а також різноманітні спеції, горіхи, сухофрукти, соління та інше. Вартість значної кількості представлених товарів суттєво нижча, ніж у супермаркетах. Відтепер ці продукти знову доступні для замовлення онлайн на сайті stolychnyi.zakaz.ua або в мобільному додатку. Асортимент товарів онлайн-вітрини наразі налічує майже тисячу одиниць, проте, вже найближчим часом його кількість має зрости до 5 тисяч найменувань це до рівень довоєнного періоду.

«Нагадаємо, що доставка з ринків – це новий формат послуги, яку Zakaz.ua розвиває з серпня минулого року. До цього часу ми співпрацювали лише з роздрібними продуктовими мережами України. Проте, з початком бойових дій компанії довелося тимчасово поставити на паузу співпрацю з деякими партнерами, у тому числі з ринком «Столичний». Поступово сервіс відновлює роботу з партнерами у звичайному режимі. Наразі для наших Клієнтів вже доступна доставка у 14-ти великих містах України, де ми працюємо з 11-ма ритейл-партнерами», розповідає Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Як і раніше, традиційно формуватимуть замовлення професійні комплектувальники сервісу, які збиратимуть всі необхідні товари відповідно до побажань Клієнтів. Можливо також завчасно сформувати списки улюблених товарів як на сайті, так і в мобільному застосунку. Для замовлення попередньо сформованих списків продуктів достатньо декілька кліків.

Перед доставкою всі продукти упаковують у спеціальні термоящики, які зберігають правильний температурний режим. Кур’єри здійснюватимуть доставку у межах та околицях міста з 14:00 до 22:00. Також є можливість самовивозу з ринку, що знаходиться за адресою: Кільцева дорога, 110-А. Оплатити замовлення можна карткою на сайті або готівкою кур’єру за фактом отримання. Загалом сервіс може доставити замовлення будь-якої ваги та об’єму, у тому числі для офісів, готелів та ресторанів. Вартість доставки залежить від суми замовлення. Для клієнтів, що замовляють на понад 2000 грн — доставка безкоштовна.

Працюємо заради Перемоги! Слава Україні!