У Маріуполі запрацювала доставка продуктів з гіпермаркету METRO

З 1 червня жителі міста можуть купувати необхідні товари з доставкою до дверей через сервіс Zakaz.ua. Замовлення збирають професійні комплектувальники, які уважно слідкують за якістю продукції та терміном зберігання, а кур’єри здійснюють доставку в рамках зручних двогодинних вікон.

Асортимент онлайн-вітрини METRO налічує понад 16 000 одиниць та з часом буде розширюватись. Сайт та мобільний додаток Zakaz.ua дозволяє перетворити процес покупки на задоволення: товари розбиті за категоріями, а кожна позиція має фото та детальний опис з характеристиками. Окрема вкладка з акційними пропозиціями та опція створення списків покупок робить шопінг ще простішим.

Для оформлення замовлення потрібно: вказати адресу доставки, наповнити кошик, обрати зручний час, форму оплати готівкою чи карткою, та чекати вдома на свої улюблені продукти. У разі відсутності якогось товару, комплектувальник обов’язково зв’язується з клієнтом за телефоном або у чаті, і пропонує заміну. Мінімальна вартість доставки становить 69 грн для замовлень вагою до 30 кг. Обмежень за об’ємом замовлень чи вазі немає, а перерахунок вартості здійснюється згідно з тарифами сервісу. Трохи згодом буде доступна опція самовивозу з гіпермаркету METRO, що знаходиться за адресою Запорізьке шосе, 4.

«Маріуполь став 4-им містом від початку 2020 року, де Zakaz.ua розпочав надавати свої послуги. При цьому для нас немає різниці, скільки потрібно привезти — 2 кілограми чи 2 тонни. Наші потужності дозволяють доставляти продукти як сім’ям у їхні домівки, так й у офіси, готелі чи ресторани, зі збереженням відповідного температурного режиму», коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

«Із запровадженням карантинних обмежень попит на онлайн-замовлення значно зріс. Завдяки співпраці з партнером Zakaz.ua наші споживачі мають чудову можливість отримати всі необхідні товари з полиць торговельних центрів METRO не залишаючи свої помешкання. Розуміючи, що стрімкий розвиток електронної комерції в майбутньому – це «маст хев» для успішності будь-якого бізнесу, наприкінці квітня ми розширили співпрацю з партнером Zakaz.ua та відкрили нову локацію в Полтаві, у травні – у Кривому Розі та Миколаєві, а тепер надаємо таку опцію мешканцям Маріуполя. Компанія впевнена, що кінцевий споживач у цих містах буде дуже задоволений сучасним сервісом доставки», коментує Олександр Чалапко, начальник Управління з питань регіонального розвитку «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 12 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами оптової торгівлі «Бери Вези» у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 16 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2018/2019 фінансовий рік (жовтень 2018 р. – вересень 2019 р.) склав 627 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO. Більше інформації: www.metro.ua