Vodafone та Reikartz Hotel Group домовились про партнерство в рамках туристичного проєкту Find&Follow

Відтепер усі користувачі туристичного сайту Find&Follow від Vodafone можуть забронювати номер у будь-кому готелі мережі Reikarz зі знижкою 10%. Для цього потрібно скористатись промо-кодом «FindandFollow».

На головній сторінці ресурсу Find&Follow розміщена інтерактивна мапа мережі готелів Reikarz, де можна обрати готель та перейти безпосередньо на його сторінку для бронювання зі знижкою. Окрім того, на сторінках локацій міських (City Routes) та сільських (Village Routes) маршрутів додано можливість перейти до бронювання найближчого готелю.

Нагадаємо, що у 2015 році Vodafone запустив соціальний проєкт Find&Follow. City Routes з метою створення цифрової інфраструктури для розвитку туризму в Україні. City Routes – це інноваційні пішохідні туристичні маршрути в містах України. Маршрути візуалізуються за допомогою кам’яних табличок з QR-кодами та кумедними персонажами. Таблички з QR-кодами розміщені біля культурних та історичних пам’яток, кам’яні стрілочки вказують шлях до наступної локації, таким чином складаючи цілісний унікальний маршрут. Туристичні стежки наразі є у семи містах України: Києві, Львові, Чернівцях, Полтаві, Ужгороді, Черкасах та Херсоні.

У липні 2020 року, в рамках туристичного проєкту Find & Follow, Vodafone презентував новий напрямок для подорожей – Village Routes. Метою ініціативи стала підтримка розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також розвиток цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, напрямок Village Routes створено для того, щоб запропонувати українцям малолюдні безпечні подорожі сільською місцевістю у зв’язку з поширенням COVID-19.

Маршрути Village Routes розраховані на 1-3 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні маршрути, відвідування музеїв, історичних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій тощо. Пропозиції будуть цікавими як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів.

Наразі сільські туристичні маршрути розроблено для Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської, Волинської, Житомирської, Чернівецької, Хмельницької, Київської, Вінницької, Чернігівської, Херсонської, Одеської, Полтавської, Черкаської, Сумської, Миколаївської, Кіровоградської областей та Чорнобильської зони відчуження.

Про Vodafone

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв’язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 21 країні і має партнерські угоди з операторами 48 країн. Станом на 31 грудня 2020 року Vodafone надає послуги більше 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйону користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

Vodafone Україна – провідна українська телеком компанія, яка надає послуги швидкісного інтернету 3G і 4G. Інвестиції Vodafone в період активного будівництва мереж швидкісного інтернету в 2015 – 2020 роках перевищили 28,8 млрд грн. Рекордні інвестиції дозволили забезпечити технологічне лідерство і розвивати нові технологічні послуги — інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітика великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси. В Україні послугами Vodafone користуються 19 млн клієнтів.

Про Reikartz

Reikartz Hotel Group є найбільшою національною мережею готелів, що об’єднує 38 курортних і бізнес-готелів під брендами Reikartz Hotels & Resorts, Reikartz Collection, Optima Hotels, Raziotel і VitaPark.

Історія компанії Reikartz почалася у далекому 2008 році. Окрім готелей, в мережі Reikartz Hotel Group є власний туроператор для комфортних подорожей Україною, конференц-сервіс для організації бізнес-заходів будь-якої складності по всій Україні і 52 заклади харчування.

Готельні бренди мережі: Reikartz Collection Hotel, Reikartz Hotels & Resorts, Optima Hotel, Vita Park, Raziotel.

Партнер мережі Reikartz Hotel Group — маркетингова мережа «UA Hotel Alliance», що об’єднує немережеві готелі, які представлені двома брендами: Alliance City — міські готелі, що знаходяться в центральних частинах міста, та Alliance Resorts — готелі для спокійного відпочинку на морі, в горах або за містом.