T.B. Fruit йде на зустріч молодим спеціалістам

Студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя зможуть пройти практику та працевлаштуватись у Групі Компаній T.B. Fruit.

Так, про це говорили під час наради, яка відбулась днями в університеті. Учасниками зустрічі були: ректор університету професор Петро Ясній, декан факультету інженерії машин, споруд та технологій Роман Лещук, начальник науково-дослідної частини Володимир Дзюра та директора з виробництва Групи Компаній T.B. Fruit Олег Мочалюк.

Під час зустрічі обговорили перспективи співпраці університету та Компанії у галузі проведення спільних науково-дослідних робіт та працевлаштування випускників університету на підприємствах T.B. Fruit.

«Наша Компанія стрімко розвивається, у нас постійно збільшується колектив. Ми зацікавлені у тому, аби у нашій команді працювали спеціалісти. Готові брати на роботу молодих та амбіційних, навчити їх. У нас вони зможуть набути досвід, отримавши який зможуть самореалізуватись в житті», – зауважив Олег Мочалюк.

Перемовини завершились досягненням домовленостей щодо працевлаштування та проходження виробничих практик студентами факультету інженерії машин, споруд та технологій на підприємствах Групи Компаній.

2016715111429

Джерело: tbfruit.com

Оставить комментарий