-
“Індекс борщу”: як змінилася ціна на борщовий набір за три місяці війни - 25.05.2022
-
Zakaz.ua запустив доставку продуктів у Харкові - 24.05.2022
-
«Львіварня» проводить безкоштовні екскурсії для тимчасово переселених українців - 23.05.2022
-
Які продукти мають зберігатися у тривожній валізці - 19.05.2022
-
Інфографіка Zakaz.ua: як змінилися ціни на продукти в супермаркетах Києва під час війни - 12.05.2022
-
Спільна ініціатива ТМ Львівське та національної збірної України з футболу. Відтепер кожен голос за “Лева матчу” – це допомога українцям - 11.05.2022
-
Кожен на своєму фронті: ГК «Нові Продукти» продовжує активно працювати та надавати допомогу армії та суспільству - 13.04.2022
-
Zakaz.ua запустив доставку товарів з «Таврія В» в Одесі - 08.04.2022
-
Група Компаній «Нові Продукти» продовжує активну діяльність в умовах війни! Завод працює, товар виробляється, постачання відновлено - 21.03.2022
-
ПриватБанк подвоїть цифрові чайові кращим офіціантам кафе та ресторанів - 22.02.2022
Захистити бізнес — місія можлива! Практичні рішення при виникненні руйнівної ситуації «Обшук підприємства»
Компанія ActiveLex, яка представляє на українському ринку відому міжнародну аналітично-правову платформу для юристів Lex, провела черговий вебінар, який детально знайомить з неприємним ризиком для бізнесу — це виникнення ситуації «обшуку підприємства».
На жаль, рішення, озвучені у події, пишуться по живому, бо опираються на реальний досвід спікера вебінару — Володимира Капустіна, керуючого партнера Адвокатського об’єднання «Капустін і Партнери», адвоката, заступника Ради Арбітражних керуючих Харкова та області, арбітражного керуючого.
Зі слів фахівця, «обшук підприємства» — не є новиною для юристів, але для засновників, бухгалтерів, найманого персоналу підприємства (бізнесу) є подією, до якої варто підготуватися провсяк випадок і є потужним стресом.
Володимир Іванов, директор і співзасновник компанії ActiveLex, презентував можливості, які пропонує інформаційно-аналітична платформа для юристів LEX в розрізі тематики вебінару. Зокрема, це візуальний алгоритм (процедура) «Проведення обшуку: забезпечення дотримання вимог закону», доступний всім користувачам платформи, а також можливості зручного пошуку у системі необхідних нормативно-правових актів, судових рішень, правових позицій Верховного Суду, на які можна спиратися.
Ніхто атаку свого бізнесу не вносить у план. На питання безпеки завжди не вистачає уваги, часу та прописаних процедур. Але є перші дзвіночки зацікавлення: офіційні контакти з підприємством чи його контрагентами зі сторони правоохоронної системи, запити про отримання інформації підприємства та серед контрагентів, допити посадових осіб підприємства і контрагентів. Це ознака, що настав час зрозуміти, що відбувається.
Як правило, атака на бізнес відбувається спонтанно з ціллю стягнення коштів передусім. Але як захищатися вчасно і вже, коли, на жаль, ситуація настала, відповідає детальна презентація, повна версія вебінару «Обшук підприємства. Як захистити бізнес» та, звісно, аналітично-правова платформа LEX.