В Україні створено Асоціацію сервісів онлайн-доставки

Нещодавно була заснована Громадська спілка «Асоціація сервісів онлайн-доставки», до якої увійшли одразу 4 компанії: Zakaz.ua, Glovo, Doc.ua та Liki24.com. Асоціація має намір стати майданчиком для обміну досвідом роботи між її членами, пропонувати та розробляти нові законопроекти, які будуть сприяти розвитку ринку e-commerce в Україні, а головне – захищати інтереси користувачів та співробітників сервісів доставки.

Ідея об’єднати учасників ринку онлайн-доставки виникла давно, але реалізувати її вдалося лише зараз. Керівником Громадської спілки був обраний комерційний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua Євген Нетреба, який вже понад 6 років сприяє розвитку Foodtech в Україні.

«Впевнений, що разом ми зможемо не лише вирішити нагальні питання, що хвилюють операторів ринку доставки, а й значно підвищити рівень сервісу для наших клієнтів. Для цього закликаю приєднуватись до Асоціації інші українські компанії, які доставляють різноманітні товари для своїх клієнтів, щоб спільними зусиллями розвивати культуру інтернет-покупок»,коментує Євген Нетреба, керівник ГС «Асоціація сервісів онлайн-доставки».

«Український ринок доставки має великий потенціал розвитку. На даному етапі для зростання сфери і створення нових можливостей для користувачів сервісів всі гравці мають співпрацювати. Зміни з появою нових технологій та бізнес-моделей також потребують правильного регулювання з боку держави. Я переконаний, що приєднавшись до спілки, ми зможемо запропонувати ефективні способи регулювання сфери, які не будуть обмежувати економічний потенціал нововведень сфери e-commerce»,  Дмитро Расновський, генеральн­­ий менеджер компанії Glovo в Україні.

«Ми змінюємо якість життя кожного нашого клієнта. Кожен з членів асоціації робить  доступ до будь-яких послуг зручним та зрозумілим. Запис до лікаря чи на діагностику, замовлення та доставка препаратів чи виконання інших послуг – це важливі кроки, які змінюють наше майбутнє. Ліки – це невід’ємний етап одужання та зміцнення здоров’я й важливо, щоб сервіс їхньої доставки розвивався швидко та був доступним для користувачів. Постачальники таких послуг – це молоді українські компанії, які мають бути почуті та захищені державою. Зокрема для розвитку економіки країни, для зростання її діджиталізації та насамперед для збільшення успішних прикладів українського підприємництва», – розповідає Сергій Казанцев, СЕО медичного онлайн-хабу Doc.ua

«Мета Liki24.com допомогти нашим Клієнтам отримати ліки швидше, зручніше і дешевше. Доставка – одна з основ покращення сервісу для Клієнтів, а якісна доставка – єдина можливість отримати лояльність. Тому ми з радістю виступили співзасновниками Асоціації сервісів онлайн-доставки. Впевнений, що спільними зусиллями ми розвинемо цей ринок і виведемо на принципово новий рівень. Найголовніше для будь-якого бізнесу – це Клієнт, тому моя особиста задача – відстоювати інтереси Клієнта в рамках діяльності Асоціації»,  – підкреслює Антон Авринський, засновник і CEO сервісу пошуку і доставки ліків Liki24.com

Довідка

Про Zakaz.ua

Zakaz.ua – лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS. На сьогодні працює в 15 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне), а також у Молдові (Кишинів).

Про Doc.ua

Doc.ua (входить до EFI GROUP) – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Компанія робить медицину доступною, зрозумілою та зручною. Для цього на єдиному ресурсі зібрано найбільший перелік медичних онлайн-послуг в Україні: пошук і запис до лікаря, на діагностику чи аналізи, виклик медичного фахівця додому, аудіоконсультації, знижки, замовлення та доставка препаратів. В липні онлайн-хаб презентував на вітчизняний ринок революційний мобільний додаток (для Android і iOS), який робить ваш смартфон єдиною мобільною точкою доступу до медицини. Компанія є одним із локомотивів діджиталізації української сфери охорони здоров’я та доводить: ЗДОРОВИМ БУТИ ЗРУЧНО!

Про Liki24.com

Liki24.com  – платформа, яка об’єднує пропозиції від тисяч аптек, збільшує вибір і прозорість цін для споживачів і пропонує швидку та надійну доставку або знаходить зручну аптеку для самостійного отримання товару. Місія компанії – зробити ліки доступними для кожного клієнта незалежно від місця проживання та рівня доходів. Liki24.com створює переваги як для B2C, так і для B2B клієнтів. У сегменті B2C платформа дозволяє споживачам замовляти ліки онлайн в аптеках і полегшує процес доставки. У сегменті B2B Liki24.com допомагає страховим і фармацевтичним компаніям поліпшити обслуговування клієнтів. Крім того, Liki24.com допомагає аптекам залучати більше покупців і збільшувати обсяги продаж.

Сервіс Liki24.com працює в Україні з 2017 року. Сервісом вже користуються понад 200 тис. клієнтів в усіх куточках України. Підключено понад 5 000 аптек в понад 1000 міст і селищ.

Про Glovo

Glovo – це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більше 650 містах у 22 країнах світу на трьох континентах – Європі, Центральній та Південній Америці, Африці на південь від Сахари. Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 25 містах – Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі та Ірпені. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map