Zakaz.ua почав співпрацю з мережею гастромаркетів WINETIME

Попри воєнний стан всеукраїнській сервіс доставки Zakaz.ua продовжує активно розвиватися, розширювати асортимент та нарощувати кількість партнерів-ритейлерів. 1-го серпня компанія у Києві запустила доставку з мережі маркетів WINETIME. Асортимент онлайн-вітрини налічує понад 4 тисячі товарів, проте найближчим часом ця кількість тільки зростатиме. Доставку продуктів здійснюватимуть з гастромаркету, що знаходиться на проспекті Миколи Бажана, 1е.

WINETIME – це українська національна мережа гастромаркетів, що як і Zakaz.ua, заснована у 2010 році. Основою асортименту WINETIME є власний імпорт: різноманітні вина, міцні напої і смачна гастрономія з десятків країн з Нового та Старого світу, а також локальні продукти від українських крафтових виробників. У мережі ритейлера покупці можуть придбати свіжі делікатеси та якісний алкоголь з Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Португалії, Німеччини, Шотландії, Австралії та інших країн. На сьогодні WINETIME налагодив більше 150 прямих імпортних контрактів з європейськими виробниками, ексклюзивно поставляючи їх продукти на ринок України, а гастромаркети мережі працюють у 14 регіонах країни.

«Zakaz.ua продовжує активно розвивавати в Україні культуру продуктового онлайн-шопінгу, а тому ми не тільки постійно розширюємо географію присутності сервісу, а й поповнюємо асортимент вибору на сайті та у додатку для наших Клієнтів за рахунок співпраці з новими мережами ритейлерів. Ми налаштовані на плідну та ефективну співпрацю з WINETIME та невдовзі плануємо запустити доставку з гастромаркетів мережі також і в інших містах України», – розповідає Андрій Курський, CEO компанії Zakaz.ua.

Щоб зробити замовлення, необхідно на сайт або в додатку сервісу обрати місто, потрібну адресу, наповнити кошик необхідними товарами, відзначити спосіб оплати і зручне вікно доставки. Після опрацювання заявки та підтвердження замовлення, список продуктів потрапляє до професійного збирача, який оперативно формує корзину в магазині. При цьому всі позиції збираються із збереженням товарного сусідства і правильного температурного режиму. Далі замовлення потрапляє до кур’єра, який швидко та вчасно доправляє товари покупцеві. Кур’єри здійснюватимуть доставку у межах та передмістях Києва з 10:00 до 22:00. Оплатити замовлення можна карткою на сайті.