-
Як не залишити весь бюджет у супермаркеті: прості способи заощаджувати на покупках - 23 hours назад
-
Новинка у VARUS: Ікра кети Origin 200 г — преміальна якість зі знижкою до -35% - 1 день назад
-
Нове печиво MONIKA ТМ Varto у супермаркетах VARUS: класика, що тане у роті - 17.02.2025
-
Ігристе для першого побачення та Дня Закоханих: новий випуск подкасту “Антискептик” від MAUDAU - 12.02.2025
-
У VARUS назвали 5 трендів розвитку ринку ритейлу у 2025 році - 07.02.2025
-
5 поширених страхів онлайн-замовлень продуктів: як VARUS.UA допомагає їх подолати - 23.01.2025
-
Фітосанітарні заходи не поширюються на дерев’яні діжки для вина та спиртних напоїв, що нагрівалися в процесі виготовлення - 16.01.2025
-
Виробник спиртного напою не може двічі оскаржити рішення органу сертифікації, але може скаржитися до Держпродспоживслужби - 15.01.2025
-
Безалкогольна класика. В Україні з’явився Guinness 0.0 - 27.12.2024
-
Віскі без секретів: новий епізод подкасту «Антискептик» від MAUDAU - 24.12.2024
Українські виноградарі і винороби закликають про допомогу!
Українські виноградарі і винороби звернулися до Президента й Уряду щодо зменшення податкового навантаження задля мінімізації економічних наслідків пандемії COVID-19 і загальнонаціонального карантину. Ініціативу підтримали більше 50 виноградарських господарств і найбільші виноробні підприємства.
У відкритому листі запропонували зокрема ввести спеціальний режим оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників, що займаються вирощуванням багаторічних насаджень, виноградарством і виноробством. У зв’язку з погіршенням економічної ситуації в галузі і несприятливими кліматичними умовами у Причерноморському регіоні цього року закликають відмінити деякі податкові збори і зменшити фінансове навантаження.
У зв’язку з негативними наслідками пандемії закликають урядовців підтримати національних виробників порівняно з продукцією імпортного походження. А саме шляхом надання більш лояльних умов представлення у торгівельних мережах, збільшення частки українського вина і введення мита, як захисного механізму. Суттєве зростання імпорту алкогольних напоїв в Україні спостерігається протягом останніх 3 років – наприклад, у торгових мережах за підсумками 2019 року частка імпортного вина складає 58%, ігристих вин – 51%, вермутів і аперитивів – 69%.
У листі нагадують, що в період економічної кризи потребують допомоги держави саме вітчизняні виробники – це може суттєво допомогти наповнити надходження до бюджетів України усіх рівнів, сприяти збереженню рівня виробництва на рівні попереднього року. І головне – це дасть можливість зберегти робочі місця, скоротити безробіття і трудову еміграцію, особливо у сільській місцевості і продовжити соціальні відрахування до бюджета.
Виноградарі і винороби сподіваються, у зв’язку із скрутною ситуацію, що склалась внаслідок пандемії та введеним карантином, державна влада прийме запропоновані заходи вже найближчим часом.