Somersby запускає нову лінійку

З початком теплого сезону Somersby представляє довгоочікувані новинки: Secco і Spritz — два нові вишукані смаки, які стануть чудовою освіжною альтернативою легким винам і коктейлям.

Somersby Secco — освіжний яблучний сидр із характером білого вина. Смак напівсолодкий, із приємним ароматом зелених яблук, які надають сидру збалансований післясмак.

Somersby Spritz — освіжний сидр із гіркувато-солодким апельсиновим смаком у поєднанні з легкою кислинкою та ароматними трав’яними нотками, натхненний знаменитим коктейлем Aperol Spritz.

Новинки незабаром будуть доступні на полицях магазинів. Представлені у форматі преміальної пляшки об’ємом 0,33 л з тисненням. Somersby завжди створює ідеальну атмосферу для відпочинку в колі друзів. А цього року робить це надзвичайно стильно, тому який би смак ви не вибрали, напій буде відмінним доповненням до легких закусок. Найкраще смакують охолодженими.

Любителі сидру можуть вибрати й інші смаки із бренд-лінійки: класичний Somersby, а також із соком чорниці, смаком кавуна або манго-лайма.

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley’s Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.