Zakaz.ua розпочав доставляти з «ЕКО маркет» у Борисполі

З 18 лютого сервіс доставки продуктів Zakaz.ua працює у Борисполі на базі супермаркету «ЕКО маркет». Магазин мережі на вул. Київський шлях, 2/14, стане вже 3-ім у Київській області, з якого кур’єри сервісу регулярно доставлятимуть різноманітні товари, замовлені онлайн.

Як і раніше, переглянути доступні для замовлення улюблені продукти можна через сайт eko.zakaz.ua чи мобільний додаток Zakaz.ua. Асортимент онлайн-магазину налічує понад 11 000 позицій. Використовуючи сервіс, клієнтам не варто хвилюватися через якість продуктів, адже у супермаркеті кошик збирають професійні комплектувальники, які відберуть тільки найкращі овочі та фрукти, свіже м’ясо чи рибу, рум’яну випічку. Вони також перевіряють строки придатності та дбають про пакування швидкопсувних продуктів у спеціальні термоящики.

Покупки доставляють день у день, за умови оформлення замовлення до 16:00. При цьому можна обрати зручне двогодинне вікно доставки, що дозволяє не чекати на кур’єра протягом усього дня. Клієнти отримують товари до дверей дому або офісу. Вартість доставки складає 69 грн, якщо вага продуктів не перевищує 40 кг.  

Клієнтам також доступна опція самовивозу продуктів «Drive», яка дозволяє забрати замовлення на паркувальному майданчику супермаркету, оплативши лише 24 грн за послугу комплектації. Співробітник Zakaz.ua вивезе завчасно зібрані товари безпосередньо до автомобіля клієнта.

«Сервіс Zakaz.ua продовжує активно розвиватись у передмісті Києва: у Борисполі ми запустились з нашим партнером «ЕКО маркет». Наші співробітники з радістю заберуть на себе клопоти з наповнення холодильника та допоможуть користувачам зекономити час на уже звичних рутинних справах», – коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Zakaz.uaлідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS, ЕКО маркет, City market. На сьогодні працює в 15-ти містах України, а також у Молдові (Кишинів) та Узбекистані (Ташкент).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.