Zakaz.ua запустив доставку товарів з «Таврія В» у Миколаєві

З 19 серпня користувачі сервісу доставки продуктів Zakaz.ua у Миколаєві мають можливість закупитися у ще одній мережі супермаркетів – «Таврії В». Жителі міста можуть обирати усе необхідне з широкого асортименту супермаркету: онлайн-вітрина налічує понад 19,5 тис. одиниць товарів.

Нагадаємо, що «Таврія В» є всеукраїнською мережею супермаркетів, що працює з 1992 року та налічує на сьогодні 92 торгових об’єкта. Більшість магазинів знаходяться в Одеській, Херсонскій та Миколаївській областях. Сервіс доставки продуктів Zakaz.ua працює у Миколаєві на базі магазину, який знаходиться на вулиці Лазурна, 17.

Мінімальна вартість доставки становить 69 грн та здійснюється у всі райони міста. Також, є можливість самовивозу з магазину, яка дозволяє оплачувати тільки вартість роботи комплектувальника — 24 грн. Для нових клієнтів при замовленні на суму від 300 грн і вагою до 40 кг перші дві доставки або самовивіз безкоштовні.

“Ми допомагаємо своїм клієнтам не витрачати зайвий час у чергах в магазинах на кассі та пробках, не носити важкі сумки. Замовити продукти онлайн можна в будь-якій кількості незалежно від їх ваги та в будь-якому місці: з дому, на прогулянці з дитиною, з офісу тощо. Час доставки покупці обирають самостійно в рамках зручних двогодинних слотів протягом дня з 10:00 до 22:00”, — коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Замовити послугу можна на сайті tavriav.zakaz.ua, або в мобільному додатку. Покупці мають можливість придбати свіжі сезонні фрукти та овочі, кулінарію, продукти здорового харчування, заморожену продукцію, дитяче харчування, а також різноманітну побутову хімію, косметику, товари для домашніх тварин та багато іншого. Також є розділ з акційними пропозиціями, який дозволяє заощаджувати клієнтам свої кошти.

Збиратимуть товари з полиць супермаркету професійні комплектувальники сервісу, які уважно перевірятимуть термін придатності, якість та свіжість кожного продукту. При цьому всі позиції комплектуються із збереженням товарного сусідства і правильного температурного режиму. У випадку відсутності товару зі списку замовлення, з покупцем зв’яжуться та запропонують замінити його на аналогічний товар в тій самій ціновій категорії.

Довідка

Zakaz.ua — міжнародна компанія і лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, Екомаркет, Таврія В, VARUS, City Market, Ultramarket, Восторг, КОСМОС, Пчелка маркет. На сьогоднішній день працює у 15 містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Маріуполь, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці) і в Узбекистані (Ташкент). Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно, доставку здійснюють кур’єри, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.