Zakaz.ua розпочинає доставляти продукти з супермаркетів «ВОСТОРГ»

Новим партнером сервісу доставки Zakaz.ua стала торговельна мережа «ВОСТОРГ», яка працює на ринку Харкова з 2003 року та незмінно радує своїх клієнтів широким асортиментом якісних продуктів. Своє перше замовлення з цієї мережі супермаркетів харків’яни вже можуть зробити на сайті vostorg.zakaz.ua. Перша доставка безкоштовна для чеку від 300 грн. 

У віртуальний кошик покупці можуть скласти усі ті товари, які звикли збирати з полиць у магазині: свіжу випічку, якісні молочні продукти, смачні ковбаси, екзотичні фрукти та багато іншого.  Загалом асортимент онлайн-вітрини налічує понад 16 000 одиниць. Після оформлення замовлення професійний комплектувальник відбере продукти, а кур’єр доставить їх у найкоротші строки до дверей офісу чи квартири.

З нагоди початку співпраці з новим партнером Zakaz.ua дарує першу безкоштовну доставку від 300 грн для замовлення вагою до 40 кг. Доставлятимуть товари з двох супермаркетів «ВОСТОРГ», які знаходяться за адресами: вул. Клочківська, 134-Б та просп. Московський, 274-В. Оплата подальших замовлень відбуватиметься за стандартними тарифами сервісу.

«Незважаючи на карантин, ми робимо все, аби ще більше людей мали змогу замовити товари в улюбленій мережі магазинів. Для харків’ян однією з таких, безумовно, є мережа супермаркетів «ВОСТОРГ», яка пропонує великий вибір на будь-який смак. Упевнений, що ця співпраця дозволить нашим клієнтам обирати для себе тільки найкращі продукти, а також економити час та кошти», коментує Андрій Курський, генеральний директор Zakaz.ua.

«Майбутнє — за онлайн-замовленнями, а тому наша мережа наразі активно намагається бути ближче до своїх покупців. Zakaz.ua дозволяє зробити замовлення лише у кілька кліків, при цьому усі продукти будуть зберігатися з дотриманням товарного сусідства та потрібного температурного режиму аж до моменту їх передачі в руки клієнта», зазначає Вікторія Хмелівська, комерційний директор мережі супермаркетів «ВОСТОРГ».

Довідка

Zakaz.ua – лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення і доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 9 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.