У Кривому Розі запрацював сервіс доставки продуктів Zakaz.ua

Компанія доставлятиме усе необхідне з гіпермаркету METRO протягом дня в рамках зручних двогодинних вікон з 10:00 до 22:00. Онлайн-вітрина магазину має широкий асортиментний ряд товарів понад 17 500 одиниць. Охочі можуть скористатися послугою самовивозу з METRO, що знаходиться за адресою вул. Івана Бикова, 31.

Кривий Ріг став 10-им містом, у якому сервіс Zakaz.ua надає послуги з доставки продовольчих та непродовольчих товарів з великих торговельних мереж. Оформити замовлення можна через мобільний додаток або сайт, попередньо вказавши своє місто. Вартість продуктів нічим не відрізняється від їх вартості у гіпермаркеті: якщо на якийсь товар діє акція, то клієнт економить додаткові кошти, навіть не відвідуючи магазин.

Серед інших переваг сервісу – створення списків з потрібними товарами та опція їх миттєвого редагування. Відтак, не потрібно щоразу витрачати час на формування кошика, а оформлення покупки можна здійснити лише у кілька натискань. Після того, як комплектувальник Zakaz.ua збере всі вказані товари у магазині, кур’єр привезе пакунки з продуктами зі збереженням необхідних температурних норм до дверей. Вага замовлень необмежена. Вартість доставки складає усього 69 грн для замовлень до 40 кг. У разі збільшення ваги доплата здійснюється згідно тарифів сервісу.

«Травень ми розпочали надзвичайно продуктивно: за два тижні ми відкрили доставку з гіпермаркетів METRO у Полтаві та Кривому Розі. Гарантуємо високий рівень обслуговування, що включає зручні платформи для замовлення товарів, відбір тільки свіжих продуктів та швидку доставку до дверей. Пропоную мешканцям Кривого Рогу протестувати наш сервіс та оцінити економію свого часу та коштів», – коментує Андрій Курський, генеральний директор Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 10 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.