Підтримка для HoReCa: Menumenu на 2 місяці вводить безкоштовну підписку

Menumenu — новий продукт для HoReCa, який розробила компанія Fitelio. За його допомогою можна створити онлайн-меню всього лиш за 5 хвилин. Щоб підтримати підприємців зараз, перші 2 місяці користування програмою будуть безкоштовні.

Для клієнтів закладу все функціонує через QR код. Після його сканування можна ознайомитись з меню, оформити замовлення, викликати офіціанта та залишити відгук. Для кафе, ресторану чи готелю все працює в зручній адмінпанелі в Telegram. Тому всі запити та замовлення одразу відправляються у спеціально створений бот, до якого підключені офіціанти й кухня. Додатково в боті формуються чеки під кожне замовлення.

Щоб почати користуватись програмою потрібно пройти реєстрацію. Вона проста і складається з 2-х етапів. Перший — заповнення картки закладу, другий — створення меню. Після чого можна згенерувати QR код для доступу та відправити його в друкарню.

Menumenu має зручний інтерфейс і з програмою можна працювати з будь-якого ґаджету — телефону, планшету чи ноутбуку. Вам потрібен тільки доступ до інтернету.

“Зараз важливо підтримати бізнес. Завдяки Menumenu можна швидко все переналаштувати та автоматизувати. Це стане у пригоді не тільки під час карантину, але й після. Зовсім згодом ми додамо можливість онлайн оплати через Google Pay та Apple pay, аналітику по закладу та кожному столу окремо, а ще інтеграцію з наявними POS системами”, — поділився СЕО Fitelio Георгій Варданян.

Пізніше програма коштуватиме тільки 19$ з однієї точки на місяць. В тариф одразу включена необмежена кількість працівників, страв та додаткових інгредієнтів.

Більше деталей на сайті Menumenu