Місяць грандіозних відкриттів! На цих вихідних у Києві відбудеться відкриття ТРЦ Retroville у повному форматі

У серпні на киян та гостей міста чекає справжній парад знижок і акцій! Вже цієї суботи, 1 серпня 2020 року, відбудеться офіційне відкриття 90 000 кв. м торгово-розважального центру Retroville.

З 1 по 30 серпня в ТРЦ будуть щодня відкриватися брендові магазини і ресторани. Зокрема розпочнуть роботу магазини одягу H&M, Cropp, House, Sinsay, Colin’s, LC Waikiki, ВСІ.СВОЇ, O`stin, DeFacto, Intersport, SPORTMASTER, магазини товарів для дому «Галереї Деко» та JYSK, магазин для творчості і навчання Librarium. Також запрацює фудкорт включно з McDonalds і KFC, перших відвідувачів приймуть Multiplex, Sport Life та інші.

«Ми єдиний ТРЦ, що відкрився в 2020 році в Києві, і навіть карантин не завадив нашим грандіозним планам. Але сьогоднішнє відкриття – це далеко не все, що приготувала для мешканців та гостей міста наша команда. Ми стрімко рухаємося до головної мети: зробити перебування в ТРЦ якомога комфортнішим. Для цього ми об’єднаємо всі основні складові життя активної сучасної людини в одному просторі – шопінг, спорт, бізнес та розваги. І ми пишаємося тим, що наші цінності й цілі поділяють кращі світові бренди, багато з яких вже представлені в ТРЦ і відкриті для відвідувачів»,повідомила СЕО ТРЦ і БЦ Retroville Рената Якубчіонене.

Крім буму знижок і акцій на кожній локації, гостей також чекають виступи кавер-гуртів, ярмарки, стильні фотозони і розваги для всієї родини.

Особливістю ТРЦ стане центральна площа на 1300 кв. м для проведення тематичних івентів, виставок і ярмарків.

Важливо відзначити, що ТРЦ працює зі суворим дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм, тому всі зони розваг будуть розташовані таким чином, щоб уникнути масового скупчення людей. Для безпеки персоналу і покупців введено особливий режим роботи. В приміщенні торгового центру можна перебувати тільки в масці, в ключових місцях встановлені санітайзери, співробітники регулярно проводять дезінфекцію, а також бути обережними гостей закликають численні інформаційні плакати та оголошення по системі сповіщення.

Довідка про ТРЦ Retroville

ТРЦ Retroville – дворівневий багатофункціональний комплекс, який розташований в Києві за адресою проспект Правди, 47. Серед переваг місця розташування комплексу варто відзначити хорошу транспортну доступність. ТРЦ оточують чотири активні вулиці – проспект Правди, проспект Гонгадзе, проспект Василя Порика та вулиця Івана Виговського. При цьому вже найближчим часом, за переконаннями міської влади, на Виноградарі з’являться чотири станції метрополітену, дві з яких будуть знаходитись зовсім поряд із торговим центром.

Загальна площа об’єкта (GBA) становить 120 334 кв. м, серед яких 9450 кв. м займає бізнес-центр класу «B», орендна площа (GLA) – 86 283 кв. м.