Міжнародна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції: «Олійно жирова індустрія»

Потужна агропромислова виставка з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції, що займає провідне місце в агропромисловому секторі України, об’єднуючи комплекс інноваційних рішень на стадіях виробництва, зберігання, переробки та транспортування продукції сільського господарства.

Агропромисловий комплекс являється ключовим сектором економіки України, а експорт продукції сільського господарства стрімко зростає. В умовах конкурентного ринку особливо важливо збільшити частку в експорті продуктів переробки сільськогосподарських продуктів та готових до споживання продуктів харчування.

Виставка гуртує ключових гравців агропромислового комплексу у форматі спеціалізованого заходу. Створені оптимальні умови для ефективного діалогу між виробниками обладнання та техніки, представників олійно добувних і олійно жирових підприємств, виставка націлена  на просування сучасних передових технологій масложирового виробництва, посівних матеріалів та засобів захисту рослин; спеціалістами галузі, представниками влади, з метою обміну досвідом, налагодження ділових контактів та підписання контрактів.

У рамках виставки заплановано наступні заходи:

Конференція: «Розвиток  галуз  «Олійно-жировий комплекс України» «Сучасні технології та перспективи розвитку олійно жирової промисловості в Україні».

Конференція: «Контроль якості продукції, її відповідності вітчизняним та світовим стандартам».

Практична конференція «Сучасні технології вирощування, збору, зберігання сільськогосподарської продукції» за участю іноземних компаній».

Пріоритетність виступу з доповіддю надається учаснику виставкового заходу.

ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ ОЛІЙ: «Рослинні олії – надійний шлях до здорового життя» (соняшникова, ріпакова, гірчична, лляна, кунжутна, сафлорова).  Організатор Інститут олійних культур НААН (співорганізатор виставки).

ТЕМАТИЧНІ РОЗДІЛИ ВИСТАВКИ «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»:

— агро технології, біотехнології

— технології виробництва, переробки, зберігання, економії

— насіннєвий матеріал

— обладнання для очистки, колібровки, сушки, протруєння насіння

— добування та переробка олії та рослинних жирів

— переробка та зберігання  жирів тваринного походження

— виробництво рослинних білків, маргаринів, майонезу

— виробництво кулінарних та кондитерських жирів

— виробництво туалетного та господарського мила

— переробка олійного насіння для виробництва кормів та тваринництва

— переробка олійного насіння для біопаливної промисловості

— сільськогосподарська техніка

— обладнання, машини, механізми

— преси та пресувальні установки

— установки для рафінування

— лабораторне обладнання

— контрольно-вимірювальні прилади і автоматика

— стандартизація, сертифікація, метрологія

— готова продукція

— контроль якості сільськогосподарської продукції, сертифікація, маркування, ГОСТи, ТУ

— тара, упаковка, обладнання для сховищ

— енергозбереження в масложировій галузі

— спеціальний транспорт

— вантажно – транспортне  обладнання

— об’єднання для безпеки логістичних об’єктів

У діловій програмі виставки  розглядатимуться найактуальніші питання галузі, пов’язані з провадженням  нових технологій, що сприяють збільшенню рентабельності виробництва, удосконалення контролю якості готової  продукції, за участю вітчизняних  та іноземних спеціалістів — експертів аграрного сектору.

Кожен учасник має можливість зустрітись з науковцями, підприємцями, виробниками та споживачами, укласти нові контракти та розширити ринок збуту. Всі учасники можуть прийняти участь та виступити з доповіддю в науково – практичній конференції. Не пропустіть можливість заявити про себе, і про свою продукцію.

Запрошуємо до участі у Міжнародній агропромисловій виставці з переробки та зберігання сільськогосподарської продукції «ОЛІЙНО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ»

Оставить комментарий