Лекція-дегустація Cognac Godet

 

В історії трапляються такі поворотні події та ключові особи, які змінюють хід майбутнього, його подальший темп та напрямок. Окрилені набутим досвідом та мандрівними враженнями в своїх творіннях дарують новим поколінням реалізовані новаторські ідеї. Ці погляди впродовж усього часу продовжує доносити з віків сім’я Godet (Годе).

Життя коньяка як напою завжди перетиналось з прізвищем Годе. І все частіше до прикраси, наче традиційної сутності напою, майстерно вносилось все більше нових карат. Подібним можуть здивувати далеко не всі. Однак один із попередників – Августин Годе поєднав інновації та потребу в гастрономічній гармонії, створивши, в певному роді,  “візитівку” компанії —  “Gastronome”. Не залишився в стороні і сучасник Жан-Жак —  з білим коньяком  “Antarctica”, як своєрідною згадкою про експедицію поміж крижин 70-ої паралелі. І це не просто нова течія, а революція у поглядах на відомі нам речі.

Закладені здібності талановитого торговця і мандрівника, сім’я Годе чудово скомпонувала все це у мистецтві виробництва напою, покоривши серця шанувальників минулого і сьогодення. Про ці та інші тонкощі історії компанії розповість молодший серед братів Годе — Кирил. Він стане для нас унікальним провідником впродовж всієї дегустаційної екскурсії по закуткам смакової та ароматичної палітри, вишуканого та загадкового коньяка “Godet”.

Дегустаційна карта:

Коли: 28 березня 2016 г. в в 19:30

Де: Winetime. пр.Бажана, 1е, Київ, 02140

Детальніше >>

Оставить комментарий