Zakaz.ua запустив доставку з VARUS у Києві

З 15 грудня у киян з’явилась можливість замовляти продукти через сервіс доставки Zakaz.ua ще з одного супермаркету – новим партнером стала торговельна мережа VARUS. Кур’єрська доставка здійснюється з магазину за адресою вул. Вишгородська, 45.

Для замовлення на сайті та в мобільному додатку varus.zakaz.ua наразі доступно понад 6 000 позицій, серед яких не тільки продукти харчування, а й текстиль, посуд, канцелярія та безліч новорічних товарів. З часом асортимент товарів буде розширено. Підготуватись до свят допоможуть комплектувальники сервісу, які збирають усе необхідне з полиць супермаркету згідно з побажаннями клієнтів. Аби нічого не забути, сайт сервісу пропонує формувати списки улюблених товарів, які пізніше можна буде замовити лише у кілька кліків. Час доставки можна обрати у рамках двогодинних слотів на найближчі 3 дні.

Усі замовлення збираються у день запланованої доставки, після чого зберігаються у спеціальних термоящиках до моменту передачі замовнику. Вартість доставки продуктів вагою до 40 кг по Києву складає 69 грн.

«Наприкінці літа ми розпочали співпрацювати з популярною торговельною мережею VARUS у Дніпрі й майже одразу вирішили розширювати географію доставки на нове місто. Осінь присвятили підготовці до запуску у Києві. Сподіваємось, що сервіс та наш партнер допоможуть киянам зекономити свій час напередодні свят та забезпечать свіжими продуктами до новорічного столу», – коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Zakaz.uaлідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS, ЕКО маркет, CITY market. На сьогодні працює в 15-ти містах України, а також у Молдові (Кишинів) та Узбекистані (Ташкент).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.