Zakaz.ua запустив доставку продуктів з METRO в Івано-Франківську

Відтепер містяни можуть замовляти улюблені продукти онлайн та отримувати їх день у день. Доставка здійснюється з гіпермаркету METRO, що розташований за адресою: с. Вовчинець, вул. Вовчинецька, 225-М. 

Сайт та мобільний додаток Zakaz.ua пропонують широкий асортимент товарів, який нараховує понад 16 тис. одиниць. Завдяки зручному інтерфейсу, покупки здійснюються максимально швидко, а спеціальна вкладка «Товари зі знижками» дозволяє економити кошти. Кошик збирають професійні комплектувальники: усі продукти фасуються за правилами товарного сусідства та складаються у спеціальну тару, а охолоджені та заморожені – у термоящики, що забезпечує їх правильне зберігання до моменту передачі пакунків клієнту.

Під час оформлення замовлення клієнт має можливість обирати зручну форму оплати: готівкову, безготівкову чи банківською картою, а також двогодинне вікно доставки, з 10:00 до 22:00. Zakaz.ua не має обмежень щодо ваги замовлень: мінімальна вартість доставки складає 69 грн за замовлення до 30 кг. Якщо вага товарів більша, то доплата розраховується згідно з тарифами сервісу.

«Zakaz.ua покликаний спростити рутину регулярних закупок як для звичайних сімей, так і для бізнесу. Задля того, щоб все більше українців відчули переваги користування сервісом, ми активно запускаємо доставку у нових містах: Івано-Франківськ став 14-им містом, де запрацював сервіс. Упевнений, що франківчани оцінять економію часу й сил вже з першого замовлення»,коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 14 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернівці, Івано-Франківськ), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.