Zakaz.ua запустив доставку продуктів у Харкові

З 23 травня український сервіс доставки Zakaz.ua після вимушенної довготривалої паузи відновив роботу у Харкові та розпочав здійснювати доставку продуктів одночасно з двох мереж супермаркетів: «Таврії В» та «Восторг».  

Для оформлення замовлення необхідно зайти на сайт zakaz.ua або відкрити мобільний додаток, вибрати місто, потрібну адресу, наповнити кошик, відзначити спосіб оплати та зручне вікно доставки. Традиційно формуватимуть замовлення професійні комплектувальники сервісу, які збиратимуть всі необхідні товари з полиць гіпермаркету відповідно до побажань клієнтів. Перед доставкою всі продукти зі списку замовлення упаковують у спеціальні термоящики, які зберігають правильний температурний режим. Кур’єри здійснюватимуть доставку у межах міста з 12:00 до 18:00.

Сервіс може доставити замовлення будь-якої ваги та об’єму, у тому числі для офісів, готелів та ресторанів. Також є можливість самовивозу з магазинів, що знаходяться за наступними адресами: проспект Гагаріна, 30 (Таврія В) та Клочківська, 134Б (Восторг).

Нагадаємо, що з перших днів війни Харків опинився під прицільним вогнем російських військ, місто-герой зазнало суттєвих руйнувань та великих втрат. Через вкрай небезпечну ситуацію та постійні обстріли, довготривалий час Zakaz.ua не мав можливості відновити роботу у місті.

«Харків поступово починає повертатися до нормального життя — бізнес відновлює роботу, відкриваються громадські заклади, а люди повертаються додому. Тим часом, наша команда продовжує відновлювати доставку в тих регіонах, де це стає можливим. Наразі для клієнтів сервісу вже доступна доставка у 13-ти великих містах України, де ми працюємо з 10-ма рітейл-партнерами», розповідає Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Працюємо заради Перемоги! Слава Україні!