Zakaz.ua та Ашан запустили послугу Ашан Drive у Києві

З 23 грудня стала доступна послуга Ашан Drive, яка значно спрощує закупки улюблених продуктів та дозволяє економити час. Замовити необхідні товари та забрати їх, не виходячи з автомобіля, можна буде на паркувальному майданчику Ашан за адресою вул. Берковецька, 6 (біля магазину Decathlon).

Щоб скористатися послугою, потрібно  оформити замовлення через сайт auchan.zakaz.ua, зазначивши у способі доставки «Самовивіз Ашан Drive», та обрати час, коли зручно приїхати до магазину. Усі продукти збиратимуть професійні комплектувальники за годину до обраного клієнтом часового вікна. Про готовність замовлення можна буде дізнатися з повідомлень, які прийдуть на електронну пошту та телефон.

Під’їхавши до зони Drive на парковці, замовник зв’язується з комплектувальником та повідомляє номер замовлення. Протягом усього декількох хвилин продукти будуть завантажені в автомобіль. Розплатитись за продукти можна карткою або готівкою на місці. Послуга самовивозу є безкоштовною.

«Напередодні свят хочеться витрачати якомога менше часу на такі рутинні справи, як вибір та покупка продуктів. Тож ми раді повідомити про початок роботи першої точки видачі Ашан Drive біля ТРЦ Lavina Mall на Біличах. У 2021 році плануємо підключити й інші супермаркети мережі», – коментує Андрій Курський, CEO сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

«Ми співпрацюємо з Zakaz.ua з 2016 року і за цей час успішно запровадили сервіс доставки у 6 містах та 14 магазинах Ашан. Запуск драйву – це ще один крок мережі Ашан назустріч клієнтам. Ми вдосконалюємось та створюємо зручні та комфортні сервіси. Сьогодні, як ніколи, важливо робити це з надійними партнерами. Тож ми раді, що відкрили перший Ашан Drive в Україні разом із колегами із Zakaz.ua», відзначає Анастасія Архипенко, керівник digital-проектів Ашан Рітейл Україна.

Довідка

Zakaz.ua лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS, ЕКО маркет, CITY market. На сьогодні працює в 15 містах України, а також у Молдові (Кишинів) та Узбекистані (Ташкент).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Ашан Рітейл Україна

Ашан Рітейл – це міжнародна мережа роздрібної торгівлі заснована у Франції у 1961 році.

Сьогодні Ашан Рітейл представлений у Європі, Азії та Африці та є 11-м дистриб’ютором продовольчих товарів у світі (джерело- Deloitte), а також 35-м роботодавцем у світі  (джерело- Fortune), налічуючи понад 2 500 точок продажів, зокрема гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, драйви та електронну комерцію.

В Україні перший магазин було відкрито у 2008 році. Наразі мережа має гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дому, pick up point-и у 9 містах, а також електронну комерцію по всій країні.