Zakaz.ua розширює свої можливості доставки з METRO в Одесі

З 8 грудня Zakaz.ua додатково запустив у Одесі доставку продуктів зі ще одного гіпермаркету мережі METRO, що знаходиться на Проспекті Небесної Сотні, 101. 

Нагадаємо, що в Одесі сервіс доставки успішно працює з червня 2016 року та доставляє товари із супермаркетів Космос, Ашан та METRO. Однак, через зростання попиту на послуги, сервіс нарощує кількість локацій діючих партнерів для співпраці. Відтепер доставку здійснюватимуть одночасно з 2-х магазинів METRO, один із яких знаходиться на вулиці Аеропортівська, 29, а другий, відповідно, на Проспекті Небесної Сотні.

«Зростання популярності продуктового онлайн-шопінгу стрімко набирає обертів. Кількість замовлень у Zakaz.ua щоденно зростає, зокрема великий попит на доставку в Одесі з гіпермаркету METRO. Тому, щоб задовольнити потреби наших Клієнтів, ми підключаємо додаткові локації діючих партнерів і розширюємо свою команду працівників», коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

Замовити доставку можна на сайті metro.zakaz.ua або в мобільному додатку. Асортимент товарів понад 20 тис. одиниць. Як і раніше, формують замовлення професійні комплектувальники сервісу, які збирають все необхідне з полиць гіпермаркету відповідно до побажань клієнтів. Щоб нічого не забути, сайт та мобільний додаток сервісу Zakaz.ua пропонує формувати списки улюблених товарів, які можна замовити пізніше в декілька кліків.

Перед доставкою всі продукти зі списку замовлення упаковують у спеціальні термоящики, які зберігають правильний температурний режим. Вартість доставки товарів, вагою до 40 кг, становить 69 грн.

Довідка

Zakaz.ua — міжнародна компанія, яка є лідером на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, ЕкоМаркет, Таврія В, VARUS, CityMarket, UltraMarket, Восторг, КОСМОС, Пчілка маркет, ринок «Столичний» у Києві та ринок «Озерка» у Дніпрі. Сьогодні сервіс працює у 15-ти містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Маріуполь, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці) і в Узбекистані (Ташкент). Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно, доставку здійснюють кур’єри, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна»  — міжнародна компанія, що вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами смарт-формату у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 17 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2019/2020 фінансовий рік (жовтень 2019 р. – вересень 2020 р.) склав 754 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO AG.