Zakaz.ua розпочинає доставляти продукти з мережі VARUS у Дніпрі

Договір про співпрацю між сервісом доставки та ритейлером було підписано наприкінці травня. У червні-липні Zakaz.ua закупив необхідне обладнання, найняв персонал та відлагодив усі операційні процеси на новій локації, щоб вже у серпні розпочати роботу. IT-команда у свою чергу запустила повноцінний онлайн-маркет для VARUS на сайті сервісу varus.zakaz.ua та у мобільному додатку. Наразі комплектувальники та кур’єри Zakaz.ua працюють у магазині, що знаходиться за адресою вул. Панікахи, 15.

Онлайн-асортимент VARUS налічує понад 16 тис. одиниць товарів. Користування сервісом доставки продуктів дарує одразу кілька переваг: не потрібно витрачати час та пальне, щоб дістатися до магазину, стояти у чергах та самому нести важкі пакети. Також Zakaz.ua може стати в нагоді і тим українцям, які проживають у інших містах чи країнах, і хочуть підтримати своїх рідних та близьких, замовивши продукти до їхніх дверей. При цьому планувати покупки максимально легко: можна створити власні списки з улюблених продуктів, а замовляти у будь-який зручний час доби.  Час доставки можна обрати у рамках двогодинних слотів на найближчі 3 дні.

Готові замовлення зберігаються та перевозяться лише у спеціальних термоящиках. Вартість доставки кур’єром до дверей дому або офісу складає 69 грн, якщо вага продуктів не перевищує 30 кг.

Нагадуємо, що раніше у Дніпрі Zakaz.ua доставляв лише з 2 мереж: METRO та Ашан. Покриття кур’єрської доставки включає в себе всі райони міста, а також кілька містечок та селищ поряд, серед яких Авіаторське, Сурсько-Литовське, Новоолександрівка та Підгородне.

«Ми надзвичайно раді розпочати співпрацю з VARUS у Дніпрі, адже це означає ще більший асортимент продуктів для наших клієнтів під час покупок онлайн. Наразі Zakaz.ua працює на базі одного магазину мережі, але плануємо запуститися і в інших містах, аби розширити можливості користувачів сервісу», – коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS. На сьогодні працює в 15 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.