Zakaz.ua починає доставляти продукти з ЕКО маркет Україною

Отримати замовлені продукти харчування можна буде у відділеннях «Нова пошта». Асортимент товарів включає лише позиції з довготривалим терміном зберігання та які не вимагають дотримання спеціального температурного режиму.

«Ми з задоволенням продовжуємо співпрацю з нашим партнером – компанією «Нова пошта», з допомогою якої клієнти Zakaz.ua почали отримувати перші посилки з продуктами у листопаді. Вже на старті 2021 року раді повідомити, що наш сервіс збиратиме та відправлятиме товари з мережі «ЕКО маркет», яка відома своїми приємними цінами та великим вибором продуктів», коментує Андрій Курський, CEO сервісу Zakaz.ua.

На сайті https://eko.zakaz.ua/ для замовлення доступні близько 11 000 товарів, які доставляють до порогу квартири чи офісу у Києві та передмісті. Для замовлення доставки у інше місто потрібно лише обрати на сайті чи у мобільному додатку як спосіб доставки «Нова пошта».

Продукти та будь-які інші побутові товари збере персональний комплектувальник, а після оплати клієнтом замовлення, посилка буде відправлена не пізніше наступного дня. Термін доставки складе 1-3 дні, залежно від пункту призначення та графіку роботи «Нової пошти». Мінімальна вартість такої послуги складає 67 грн та залежить від ваги й габаритів запакованих товарів.

Zakaz.uaлідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ, VARUS, ЕКО маркет, City market. На сьогодні працює в 15 містах України, а також у Молдові (Кишинів) та Узбекистані (Ташкент).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.