Zakaz.ua доставлятиме продукти АШАН у Харкові

Сервіс доставки продуктів вже співпрацює з французькою торговельною мережею Ашан у таких містах як Київ, Львів, Дніпро та Одеса. Можливість замовити усе необхідне з полиць магазину у харків’ян з’явиться з 15 квітня. Збирати продукти будуть у гіпермаркеті Ашан, що знаходиться у ТРЦ «Караван» на вул. Героїв Праці, 7.

Після старту роботи сервісу на новій локації, покупці матимуть змогу обирати з широкого асортименту продовольчих та непродовольчих товарів, який складе понад 20000 найменувань. Оформити замовлення можна у будь-який час через сайт auchan.zakaz.ua. Продуктовий кошик будуть збирати професійні комплектувальники, а спеціальні термоящики забезпечать правильний температурний режим зберігання окремих товарів. Мінімальна вартість доставки становить 69 грн та здійснюється у всі райони міста.

«Співпраця з Zakaz.ua, яку ми розпочали у 2016 році, дозволяє нам бути ближчими до клієнтів та пропонувати доставку продуктів безпосередньо до дверей. Найближчим часом послуги сервісу доставки з Ашан стануть доступними ще у кількох містах України»,розповідає Анастасія Архипенко, керівник проекту Auchan.zakaz.ua.

«Початок 2020 року виявився дуже насиченим для нас: це і запуск доставки з Ашан та Таврії В у Харкові, мобільних додатків для iOS та Андроїд, і активне нарощування операційних можливостей під час карантину. У планах нові партнерства та нові міста, серед яких Полтава, Кривий Ріг та Миколаїв», коментує Андрій Курський, генеральний директор Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua – лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, AUCHAN, NOVUS, MEGAMARKET, FURSHET, ТАВРІЯ В. Zakaz.ua заснована в 2010 році. На сьогодні працює в 8 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.

Ашан Рітейл – це міжнародна компанія роздрібної торгівлі, представлена у 12 країнах Європи, Азії та Африки  напрямками гіпермаркети, супермаркети, магазини біля дом​у, а також електронн​ою​ комерцією​. Перший магазин АШАН було відкрито у 1961 році у Франції.

В Україні компанія існує з 2008 року та сьогодні налічує 26 фізичних магазинів у 9 містах та електронну комерцію. ​