Український сервіс Rocket розширює покриття на Кіпрі

Помаранчеві рюкзаки з’явилися в популярному курортному місті Лімасол.

Rocket продовжує європейську експансію. З учорашнього дня кур’єри з помаранчевими рюкзаками доставляють замовлення в популярному туристичному місті Лімасол на південному узбережжі Кіпру.

Лімасол — друге місто на Кіпрі, в якому працює послуга доставки від Rocket. У грудні минулого року сервіс був запущений в столиці Республіки Кіпр — Нікосії. Тепер же туристи і жителі Лімасола зможуть замовляти їжу додому, в офіс, або прямо на пляж.

У найближчі тижні в Лімасолі діятиме безкоштовна доставка на всі замовлення, а також знижки до 50% в низці закладів. До Rocket вже підключені десятки ресторанів міста, і в подальшому їх число буде збільшуватися.

Сервіс доставки Rocket заснований в Україні в березні 2018 року під назвою Raketa. З виходом на міжнародний ринок, компанія змінила назву на зрозуміле для більшості людей в світі слово Rocket. Ця назва в повній мірі розкриває високу швидкість доставки — до 60 хвилин, з яких безпосередньо кур’єри витрачають на дорогу до 20 хвилин.

Кіпр став для Rocket стартовим майданчиком при виході на міжнародний рівень. Сервіс вже працює в Нідерландах, а до кінця 2021 роки планує покрити десять європейських країн. При цьому розвиток в Україні не зупиняється — Rocket вже працює в 28 містах і незабаром почне доставку ще в ряді обласних центрів.