У Рівному запустився сервіс доставки продуктів Zakaz.ua

Сервіс дозволяє значно зекономити час та кошти під час продуктового шопінгу та отримувати потрібні товари, не виходячи з дому чи офісу. Наразі доставка здійснюється з гіпермаркету METRO, що знаходиться за адресою вул. Макарова, 21. Замовлення можна оформити на сайті metro.zakaz.ua або у мобільному додатку Zakaz.ua. 

Оформлення покупки займає мінімум часу: потрібно наповнити кошик, ввести контактні дані, обрати форму оплати та зручне двогодинне вікно доставки. Підтвердження замовлення прийде на електронну пошту та телефон у вигляді sms. Сервіс працює без жодної націнки, а тому ціни на сайті не відрізняються від цін на полицях гіпермаркету. На момент замовлення також діють усі акційні пропозиції торговельної мережі.

Продукти збирають професійні комплектувальники, які відслідковують строки придатності, цілісність упаковки та належний товарний вигляд. Наприклад, цього літнього сезону співробітники сервісу Zakaz.ua відібрали в гіпермаркетах та своєчасно доставили клієнтам понад 800 кг ароматної полуниці та близько 500 кг стиглої черешні. У разі відсутності товару на полиці, комплектувальник обов’язково запропонує заміну продукту на інший у однаковій ціновій категорії. До моменту передачі у руки замовника, усі продукти перебувають у спеціальних термоящиках, які забезпечують правильну температуру зберігання.

Загалом сервіс може доставити продукти будь-якої ваги та об’єму, у тому числі для офісів, готелів та ресторанів. Вартість доставки по місту складає 69 грн за замовлення вагою до 30 кг.

«Рівне стало 15-им містом в Україні, де сервіс Zakaz.ua вже збирає та доставляє різноманітні товари з гіпермаркетів. Онлайн-асортимент налічує 18,3 тис. одиниць, що дозволяє з легкістю здійснювати регулярні закупівлі для сім’ї чи бізнесу»,коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua – лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 15 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Чернівці, Івано-Франківськ, Рівне), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.