У квітні Zakaz.ua надав допомогу найбільш вразливим категоріям киян у розмірі 1 млн грн

На початку квітня сервіс доставки продуктів Zakaz.ua долучився до соціальної ініціативи Департаменту соціальної політики КМДА, яка передбачала забезпечення товарами першої необхідності пенсіонерів, багатодітних сімей та людей з особливими потребами. Протягом місяця комплектувальники Zakaz.ua сформували 1 000 продуктових кошиків вартістю 1 000 грн кожен, а кур’єри разом з соціальними працівниками доставили пакунки у руки киян.

До складу наборів входили: хліб, крупи, олія, молоко, сир, сосиски, консерви, овочевий мікс, солодощі, зубна паста, мило, туалетний папір тощо. Щодня допомогу отримувало щонайменше 30 родин у різних районах міста Києва.

Соціальна ініціатива мала на меті убезпечити найбільш вразливих до захворювання громадян від зайвого ризику.

“У квітні ми отримали сотні подяк від киян, яким ми безкоштовно доставляли необхідні продукти. Маємо надію, що ця акція хоча б трохи полегшила багатьом людям режим самоізоляції та вберегла їх здоров’я. У майбутньому ми плануємо запускати нові благодійні ініціативи у різних форматах, аби допомагати тим, хто цього найбільше потребує”,коментує Андрій Курський, CEO Zakaz.ua.

Довідка

Zakaz.ua – лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 9 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.