У bafood до Дня закоханих їжа заговорила про кохання

До Дня закоханих сервіс доставки bafood запустив промо-кампанію «Match made on a plate» (Союз, створений на тарілці) і дарує клієнтам ексклюзивні парні худі з їжею, яка розмовляє.

«Match made on a plate» – це не просто улюблені страви, а ідеальні кулінарні союзи, які, здається, створені на небесах. Саме вони стали головними героями лімітованої серії худі від bafood, яку компанія розіграє серед клієнтів до Дня закоханих.

«Є страви, які у парі набагато смачніші, ніж окремо. Наприклад, котлета по-київськи та пюрешка, бургер і картопля фрі. Так і у людей – з другом веселіше, а з романтик-партнером – не так самотньо. Ми не порівнюємо їжу з людьми, але говоримо, що разом – краще!» – пишуть на сторінці bafood.

Розіграш ексклюзивних худі стартував 3 лютого. Щоб стати учасником конкурсу, достатньо зробити замовлення на суму від 500 грн на сайті або у додатку ресторану до 14 лютого включно. П’ятірку переможців оберуть рандомно та оголосять 16 лютого на офіційній сторінці bafood в Instagram.

Нагадаємо, фудтех-стартап bafood – це сервіс доставки, який має 6 точок по Києву: в центрі, на Правому та Лівому березі. bafood руйнує стереотипи щоденного харчування та допомагає клієнтам звільнитися від рутини приготування їжі і реінвестувати свій час у себе: кар’єру, спорт, емоції.