Торговельна мережа HOP HEY почала освоєння Житомирської області

18 травня найбільша українська мережа з продажу пива HOP HEY (що у 2009-2018 рр. розвивалася під брендом «МОРЕ ПИВА») відкрила перший магазин в Житомирі. 

Об’єкт розташовано за адресою: просп. Миру, 15.

Новий магазин працює у форматі маркету з частковим самообслуговуванням. Асортимент HOP HEY включає 20 кранів з пивом та іншими напоями на розлив; пляшкове українське та імпортне пиво; вина та безалкогольні напої; понад 200 видів закусок, а також супутні SKU, сувеніри та товари для відпочинку.

До середини червня заплановане відкриття ще двох магазинів HOP HEY у Житомирі.

Зважаючи на поточну ситуацію, компанія скорегувала плани розвитку, і найближчим часом запустить у роботу лише ті об’єкти, які повністю або майже повністю були підготовлені ще до проголошення карантину. Також до звершення карантинного періоду мережа відмовилась від традиційних святкових відкриттів, щоб не утворювати великих скупчень людей.

Обслуговування клієнтів в усіх магазинах «МОРЕ ПИВА» та HOP HEY відбувається із суворим дотриманням вимог уряду, висунутих до ритейлерів для запобігання розповсюдженню COVID-19.

Про компанію

HOP HEY/«МОРЕ ПИВА» — найбільша в Україні мережа магазинів розливного пива, заснована в 2009 році в Дніпрі. Розвиваючись шляхом франшизи, компанія об’єднує понад 400 магазинів у Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Миколаївській, Полтавській, Кіровоградській, Черкаській, Одеській, Київській, Харківській та Херсонській областях.