Rocket безкоштовно нагодує малозабезпечених киян

Сервіс доставки їжі в партнерстві з КМДА і Фондом Олени Пінчук привезе гарячі обіди у малозабезпечені родини киян

Rocket привезе їжу тим, хто її не замовляв, проте вельми її потребує. Український сервіс доставки оголосив про новий соціальний проект — доставку комплексних обідів малозабезпеченим киянам.

Проект реалізується спільно з КМДА і Фондом Олени Пінчук. Він спрямований на підтримку незахищених верств населення, а також на зменшення соціальних контактів в період епідемії Covid-19. Приготування їжі та її доставка будуть здійснюватися з дотриманням всіх карантинних обмежень.

З 13 січня і до кінця локдауна Rocket щодня буде доставляти близько 1 000 комплексних обідів в малозабезпечені сім’ї киян, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу, а також в сім’ї, де є діти з інвалідністю. Обіди включають в себе м’ясну страву з гарніром, салат і хліб. Доставлятимуть кур’єри Rocket будуть по всьому Києву.

«Ми готуємо їжу самостійно, без використання напівфабрикатів від зовнішніх постачальників. Тому кожен день ми будемо радувати людей свіжими і смачними стравами. Обіди готуються у власних ресторанах сервісу Rocket, так званих Dark Kitchen, які знаходяться в п’яти різних локаціях столиці», — розповів Юрій Смирнов, керівник напрямку Dark Kitchen сервісу Rocket.

Ініціатором і спонсором проекту виступив сервіс доставки Rocket. Список адресатів надала КМДА та Фонд Олени Пінчук. Це вже друга благодійна активність Rocket і КМДА — в перший локдаун, навесні минулого року, кур’єри з помаранчевими рюкзаками безкоштовно доставили більше 12 000 продуктових наборів нужденним киянам

Про компанію:

Rocket — український сервіс доставки, заснований в 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення в 27 українських містах, а з грудня 2020 року — в столиці Кіпру, Нікосії. У планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket в десяти європейських країнах.