-
5 поширених страхів онлайн-замовлень продуктів: як VARUS.UA допомагає їх подолати - 23.01.2025
-
Фітосанітарні заходи не поширюються на дерев’яні діжки для вина та спиртних напоїв, що нагрівалися в процесі виготовлення - 16.01.2025
-
Виробник спиртного напою не може двічі оскаржити рішення органу сертифікації, але може скаржитися до Держпродспоживслужби - 15.01.2025
-
Безалкогольна класика. В Україні з’явився Guinness 0.0 - 27.12.2024
-
Віскі без секретів: новий епізод подкасту «Антискептик» від MAUDAU - 24.12.2024
-
ТОП-5 найпопулярніших страв у VARUS CAFE: що обирають клієнти? - 23.12.2024
-
Доходи ресторанного бізнесу в Україні торік приросли на 120%: хто заробив найбільше? - 23.12.2024
-
Мемна доставка: як завоювати серця аудиторії через гумор - 17.12.2024
-
Корисні крем-супи: історія, популярність і рецепти - 12.12.2024
-
3 кращі рецепти гарячого шоколаду для затишних вечорів - 04.12.2024
Rocket безкоштовно нагодує малозабезпечених киян
Сервіс доставки їжі в партнерстві з КМДА і Фондом Олени Пінчук привезе гарячі обіди у малозабезпечені родини киян
Rocket привезе їжу тим, хто її не замовляв, проте вельми її потребує. Український сервіс доставки оголосив про новий соціальний проект — доставку комплексних обідів малозабезпеченим киянам.
Проект реалізується спільно з КМДА і Фондом Олени Пінчук. Він спрямований на підтримку незахищених верств населення, а також на зменшення соціальних контактів в період епідемії Covid-19. Приготування їжі та її доставка будуть здійснюватися з дотриманням всіх карантинних обмежень.
З 13 січня і до кінця локдауна Rocket щодня буде доставляти близько 1 000 комплексних обідів в малозабезпечені сім’ї киян, яких торкнулася епідемія ВІЛ/СНІДу, а також в сім’ї, де є діти з інвалідністю. Обіди включають в себе м’ясну страву з гарніром, салат і хліб. Доставлятимуть кур’єри Rocket будуть по всьому Києву.
«Ми готуємо їжу самостійно, без використання напівфабрикатів від зовнішніх постачальників. Тому кожен день ми будемо радувати людей свіжими і смачними стравами. Обіди готуються у власних ресторанах сервісу Rocket, так званих Dark Kitchen, які знаходяться в п’яти різних локаціях столиці», — розповів Юрій Смирнов, керівник напрямку Dark Kitchen сервісу Rocket.
Ініціатором і спонсором проекту виступив сервіс доставки Rocket. Список адресатів надала КМДА та Фонд Олени Пінчук. Це вже друга благодійна активність Rocket і КМДА — в перший локдаун, навесні минулого року, кур’єри з помаранчевими рюкзаками безкоштовно доставили більше 12 000 продуктових наборів нужденним киянам
Про компанію:
Rocket — український сервіс доставки, заснований в 2018 році як Raketa. З виходом на міжнародний ринок компанія змінила назву на Rocket. Сьогодні кур’єри Rocket доставляють замовлення в 27 українських містах, а з грудня 2020 року — в столиці Кіпру, Нікосії. У планах на 2021 рік — запустити доставку Rocket в десяти європейських країнах.