Raketa доставляє замовлення з МакДональдз

При замовленні від 200 грн. доставка з будь-якого ресторану МакДональдз в Україні буде коштувати 0 грн.

Улюблені страви з МакДональдз тепер можна отримати додому або в офіс без плати за доставку. Для цього достатньо оформити замовлення на суму понад 200 грн. через сервіс Raketa. Пропозиція буде діяти до кінця літа.

Доставку з МакДональдз сервіс Raketa почав надавати з 15 липня. Сьогодні скористатися послугами кур’єрів з помаранчевими рюкзаками можна вже в 18 українських містах з 20, в яких працюють ресторани МакДональдз. До кінця місяця Raketa буде доставляти замовлення з усіх ресторанів МакДональдз в Україні.

При замовленні вартістю понад 200 грн. доставка буде безкоштовною, а якщо сума замовлення буде нижче — доставка обійдеться у 40 грн. Заявлений час доставки — до 30 хвилин вже з урахуванням часу обробки заявки і приготування страв. Щоб дотримуватися високих стандартів МакДональдз, радіус доставки обмежений дистанцією від ресторану до клієнта в 2 км. Це дозволяє доставляти основні страви та напої ще теплими, а морозиво і шейки — холодними.

Послуга безкоштовної доставки на суму від 200 грн буде діяти до 31 серпня на необмежену кількість замовлень. У додатку Raketa представлені всі позиції з меню, доступні в ресторанах МакДональдз (за винятком морозива ріжок).

Щоб скористатися доставкою Raketa, достатньо мати пристрій на ОС Android або iOS і встановити однойменний додаток. Нові користувачі можуть протестувати послугу доставки зі знижкою 70 грн. Для цього в додатку потрібно активувати промокод RAKETAINKD. Він діє на перше замовлення від 300 грн., за умови сплати картою.

В умовах карантину всі кур’єри працюють в захисних масках і респіраторах, а також регулярно дезінфікують руки за допомогою антисептиків. Крім того, доступна опція безконтактної доставки — для цього достатньо в коментарі до замовлення зробити відповідну позначку, і кур’єр уточнить, де залишити замовлення, щоб мінімізувати контакт

Про компанію

Raketa — український сервіс доставки з кафе, ресторанів і супермаркетів. Компанія доставила своє перше замовлення 5 березня 2018 року. На сьогодні послугами Raketa можна скористатися в 25 містах. У 2020 році сервіс має намір покрити 30 міст, після чого будуть підключатись всі українські міста з населенням понад 200 тис.

Про МакДональдз в Україні

МакДональдз в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 року в Києві. Мережа налічує 93 заклади у 20 містах України, 50 з них — з «досвідом майбутнього» (станом на червень 2020-го). Упродовж 2019 року 110 млн клієнтів скуштували їжу МакДональдз в Україні. Сума інвестицій 2019 року становила понад 500 млн грн, за 23 роки роботи мережа інвестувала в Україну 7,5 млрд грн. Компанія входить до переліку 100 найбільших платників податків в Україні, а також до переліку найкращих роботодавців країни. МакДональдз в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер Фундації Дім Рональда МакДональда в Україні.