Послуга METRO DRIVE від Zakaz.ua працює вже у 8-ми містах України

На початку червня послуга METRO DRIVE від сервісу доставки продуктів Zakaz.ua стала доступною у 8-ми містах України. Відтак, жителі Києва, Одеси, Дніпра, Харкова, Львова, Вінниці, Запоріжжя та Житомира можуть забрати замовлені раніше продукти, не покидаючи паркувальний майданчик біля магазину.

Серед переваг METRO DRIVE: можливість обрати зручний двогодинний проміжок часу, прямий зв’язок з оператором, що формує замовлення, завантаження продуктів у авто та розрахунок на місці за допомогою платіжного терміналу.

Щоб скористатися послугою, потрібно оформити замовлення через сайт https://metro.zakaz.ua/, обрати час, коли зручно приїхати до магазину та вказати спосіб оплати. Після того, як продукти будуть зібрані, на вказаний мобільний номер прийде sms з контактними даними оператора самовивозу. Клієнт може зв’язатися з ним одразу після прибуття на паркувальний майданчик або на точку видачі замовлення. Переглянути адреси магазинів, у яких послуга вже доступна, можна тут: http://metro-drive.zakaz.ua/.

«Зручність користування сервісом для наших клієнтів це перше, на що ми звертаємо увагу у нашій роботі. Вдосконалена функція самовивозу з гіпермаркетів METRO робить отримання продуктів ще простішим та потребує менших витрат часу», коментує Андрій Курський, генеральний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

«На початку травня 2020 року компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» зробила доступним для клієнтів нашої мережі в Харкові, Дніпрі та Запоріжжі сервіс METRO DRIVE, який попередньо успішно запровадили в київських торговельних центрах. Тепер, розмістивши своє замовлення за допомогою сайту партнера Zakaz.ua, клієнти зможуть отримати зібране замовлення, коли їм зручно, не відвідуючи торговельний центр та заощаджуючи свій час», коментує Олександр Чалапко, начальник Управління з питань регіонального розвитку «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Довідка

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія працює з 2010 року та надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, MегаМаркет, Фуршет, Таврія В, ВОСТОРГ. На сьогодні працює в 12 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир, Полтава, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь), а також у Молдові (Кишинів).

Zakaz.ua працює як надійний партнер для продуктових мереж, водночас забезпечуючи своїх клієнтів зручним сервісом і високою якістю обслуговування. Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти та доставляти замовлення максимально оперативно. Zakaz.ua виконує доставку замовлень кур’єрами, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Компанія здійснює доставку щодня в межах зручних двогодинних слотів, а також доставляє замовлення день у день. Замовляючи через сервіс Zakaz.ua, ціни на товари не відрізняються від цін на полицях магазинів-партнерів.

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» вийшла на український ринок у 2003 році. Наразі компанія управляє 23-ма класичними центрами оптової торгівлі METRO Cash & Carry у Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові, Кривому Розі, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі, Чернівцях, Миколаєві, Рівному, Івано-Франківську, Маріуполі та Житомирі; та 3-ма магазинами оптової торгівлі «Бери Вези» у Тернополі, Луцьку та Чернігові. За понад 16 років діяльності в Україні METRO Cash & Carry інвестувала в національну економіку понад 600 млн. євро. Обсяг продажів компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» за 2018/2019 фінансовий рік (жовтень 2018 р. – вересень 2019 р.) склав 627 млн. євро. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO. Більше інформації: www.metro.ua