Pit Bull Bass або телепорт майбутнього: як BASSIDE святкував сьому річницю?

В рамках проекту Pit Bull Bass відбулося святкування 7-річчя знаменитого музичного об’єднання BASSIDE! 14 вересня під куполом просторого павільйону Національного комплексу «Експоцентр України» в Києві на грандіозну вечірку зібралися понад 1500 молодих, прогресивних людей, які тримають руку на пульсі трендів.

На річницю BASSIDE лавина шаленого драйву охопила колонну будівлю ВДНГ! Вечірка відбулася за участі й підтримки титульного партнера заходу – бренда енергетичних напоїв PIT BULL Групи Компаній «Нові Продукти».

Pit Bull Bass – спеціальний формат нічних вечірок, покликаний об’єднувати яскраву, енергійну та свідому молодь, для якої важливі індивідуальність та свобода самовираження.

«Бренд PIT BULL зберігає власну комунікаційну платформу – на території репу і хіп-хопу, але з новим відтінком. Такий формат вечірок ми проводимо в колаборації з промо-групами. Так, наприклад, спільно з Basside організовано три яскраві івенти в Києві (2016, 2017 і 2019). З Syrup в 2019 році ми провели дві вечірки в Харкові і у Львові в рамках VI сезону реп-проекту Pit Bull Battle, який цьогоріч проходить у новому форматі LIVE, що передбачає ширше залучення до проекту відомих представників української та зарубіжної реп-спільноти», – коментує Іван Базар, засновник агентства ODDEE, співавтор проектів для PIT BULL™.

Зірковий лайнап BASSIDE поставив високу планку на майбутнє, адже цьогоріч під куполом київського експоцентру свої найкращі сети виконали всесвітньо відомі музиканти з України та закордону. І, звичайно ж, найкращий хіп-хоп – на танцмайданчику On Fire.

Jerrau Vandal – артист, для якого не існує жодних стилістичних меж, він частенько грає на Boiler Room, а його ремікси сапортять Diplo, A-track, Mr. Carmack та інші. На головній сцені виступив і добре відомий Romsta – музикант із тусовки AVG. Грайм-виконавець Mc No Limit – один із засновників об’єднання Green Park Gang, вважається ветераном грайм-руху і фактично є першим МС, хто почав працювати в цьому жанрі російською мовою. Шалену популярність здобув завдяки мікстейпам «The most wanted» та «Грайм Академія», а також яскравим виступам на популярному батл-майданчику Versus BPM. І, зрештою, Basside Flava – як і завжди, вони тримали в тонусі та на єдиній музичній хвилі тисячі людей.

Без перебільшень, цьогорічний івент BASSIDE: VII YEARS OF BASS – найкрутіша подія вересня. Це вечірка, де кожен був серед своїх.

Жодних штампів і кліше – лише ти, твій характер і власне бачення! Ще б пак – адже трушний енергетик PIT BULL™ створений для справжніх сміливців. Сильні духом, упевнені в собі та абсолютно незалежні хлопці й дівчата – саме вони запалили собою танцпол!

Якщо раптом не були з нами, є змога зазирнути в телепорт майбутнього! Pit Bull x Basside VII years of bass – як це було: https://youtu.be/k1BQcewi7Z0

Оставить комментарий