Компанія Zakaz.ua розпочинає доставку продуктів та товарів ще з однієї великої української мережі супермаркетів — Фуршет!

Співпраця розпочнеться з одного магазину Фуршет, який  розташований за адресою вул.Інженерна,1. Доставка охоплюватиме Дарницький, Дніпровський та Печерський райони.

Завдяки сервісу Zakaz.ua можна замовити увесь асортимент товарів, який представлений у супермаркетах Фуршет, а це більше 20 тисяч різноманітних товарів!

“Для нас запуск доставки продуктів від нового партнера –– це знакова подія, яка показує усьому ринку, що саме Zakaz.ua є беззаперечним лідером на ринку доставки продуктів в Україні. Адже не дарма такий великий гравець на ринку рітейлу, як Фуршет, обрав саме нас своїм партнером” –– комерційний директор Zakaz.ua Євген Нетреба.

“Український ринок онлайн-продажу товарів продовжує стрімко розвиватися, в тому числі і в продуктовому сегменті. Покупець все більше цінує свій час. Замовлення продуктів додому —  це, в першу чергу, зручно. Немає необхідності спеціально їхати в супермаркет та нести важкі пакети в руках. Це все зроблять за Вас. «Фуршет» вибрав абсолютного лідера сегмента онлайн-замовлення продуктів харчування додому –– це сервіс Zakaz.ua. Відтепер, покупка продуктів стала ще більш комфортною та зручною для наших покупців” –– директор з маркетингу мережі супермаркетів «Фуршет» Наталія Литвинчук.

Zakaz.ua — лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні. Компанія надає послуги замовлення та доставки продуктів харчування з найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, AUCHAN, NOVUS, FOZZY, MEGAMARKET, FURSHET. Zakaz.ua заснований в 2010 році. На сьогоднішній момент працює в 8 містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Житомир), а також в Молдові (Кишинів).