Холдинг RPHI Ukraine святкує повторне відкриття готелю Radisson BLU в Києві

Холдинг RPHI, експертно-консультаційний центр з питань нерухомості банківської групи Raiffeisen Bank International (RBI), працює в Україні вже більше 20 років. Десять років тому вони відкрили власний офіс у Києві, а також ще 10 регіональних представництв по всій Україні, які керують близько 600 відділеннями у найрізноманітніших класах активів (домашній, роздрібний, офісний, готельний).

В холдингу RPHI особливо задоволені можливістю завершити спеціальний проект в українській столиці разом з мережею готелів Radisson в цю річницю. Після 2-річного етапу реставрації, яка проводилася без припинення діяльності, 1 жовтня в готелі Radisson Blu відбулася вечірка з нагоди його повторного відкриття, неподалік Golden Gate, одного з найбільш традиційних готелів в Києві.

255 номерів (включаючи 1 президентський номер та 22 інші апартаменти), конференц-зона площею 413 м², фойє та великий лаунж-бар були повністю відреставровані. Дизайн гармонійно поєднує найвищі технічні стандарти, непідвладний часу інтер’єр та історичну атмосферу.

У холдингу RPHI всі дуже задоволені проектом. «Ми раді, що можемо дозволити цьому визначному готелю отримати новий вигляд», — зазначив генеральний директор RPHI Карл-Марія Пфеффер. І продовжив: «Ми не просто тестуємо показники нашої компанії в Україні з її багатьма фахівцями, реалізуючи цей готель. Водночас, ми також показуємо, що ми є надійним партнером». Цілком відповідаючи вимогам постачальника всебічних послуг, RPHI в Україні також пропонує послуги для третіх сторін у сфері управління активами, управління об’єктами та розвитком. «Ми вважаємо себе спеціалізованими універсалами»,зазначив Карл-Марія Пфеффер.

Про Raiffeisen Property Holding International (RPHI)

Повністю дочірня компанія групи RBI є експертно-консультаційним центром з питань нерухомості Raiffeisen Bank International. Raiffeisen Property International здійснює забудову, керування та продаж об’єктів нерухомості в Австрії, Центральній та Східній Європі, які зберігають свою цінність у довгостроковій перспективі, незалежно від кон’юнктури ринку. Спектр послуг RPHI включає власні забудови, а також комплексні послуги з нерухомості. Спеціалізуючись на початковому етапі на офісних будівлях, холдинг RPHI тепер також має портфоліо в домашньому секторі. Успішні забудови характеризуються непідвладною часу, привабливою архітектурою. Вони енергоефективні та економічні, коли йдеться про експлуатаційні витрати. Усі нові будівлі після 2011 року отримали екологічні сертифікати (від ÖGNI, DGNB або LEED).