Чули про доставку продуктів з ринку «Столичний» від Zakaz.ua?

Сервіс доставки Zakaz.ua запускає новий формат доставки. Для жителів Києва запрацювала доставка товарів з ринку «Столичний». Замовити можна як продукти, так і товари інших категорій, які доступні на ринку.

Наймасштабніший в Україні ринок свіжих продуктів «Столичний» – це продовольчий мегаполіс, який функціонує майже цілодобово.  Тут працює більше 500 підприємців, які спеціалізуються на виробництві та дистрибуції. Для покупців ринок пропонує імпортні та вітчизняні товари, фермерські овочі та фрукти, свіжу рибу та м’ясо, а також безліч делікатесів.

Ринок «Столичний» забезпечує покупців найсвіжішими продуктами з різних куточків світу. А тепер можна придбати необмежену кількість товарів, які продаються на ринку, з доставкою від сервісу Zakaz.ua.

«Нам цікаво масштабувати бізнес. У команди амбітні плани, ми розвиваємося і відкриваємо нові формати. Для задоволення потреб наших клієнтів запускаємо доставку з ринків.  Ми чітко розуміємо, куди прямуємо і де саме маємо закріпитися на ринку ритейлу України», – коментує Євген Нетреба, комерційний директор сервісу Zakaz.ua.

Сервіс Zakaz.ua сконцентрував свої сили на тому, що виходило найкраще – доставляти продукти з супермаркетів. За цей час до сервісу підключили 13 партнерів в Україні, а ще компанія вийшла на міжнародний ринок, запустила доставку в Узбекистані та Молдові.

«Наразі головною метою проекту доставки з ринків є відточення стандартів роботи і створення  ефективної моделі бізнесу, яку можна буде застосувати до будь-якого ринку України. У нас є чудова команда, яка професійно підходить до ведення бізнесу і є непереборне бажання полегшити життя нашим улюбленим клієнтам», – розповідає Андрій Курський, CEO компанії Zakaz.ua.

Нагадаємо, що в минулому місяці до сервісу доставки Zakaz.ua у Києві долучилася торгова мережа «Пчелка маркет», а з липня Zakaz.ua почав здійснювати доставку товарів у Києві та Одесі з мережі делікатес-маркетів «КОСМОС».

Довідка:

Zakaz.uaміжнародна компанія і лідер на ринку доставки продуктів харчування в Україні, заснована в 2010 році. Надає послуги замовлення та доставки від найбільших роздрібних продуктових мереж України: METRO, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, Еко Маркет, Таврія В, VARUS, City Market, ULTRAMARKET, Восторг, КОСМОС, Пчелка маркет, ринок «СТОЛИЧНИЙ». На сьогоднішній день сервіс працює у 15 містах України (Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одеса, Вінниця, Львів, Житомир, Полтава, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ, Чернівці, Маріуполь, Кривий Ріг), а також у Молдові (Кишинів, Бєльці) і в Узбекистані (Ташкент). Власна IT-платформа дозволяє приймати, обробляти і доставляти замовлення максимально оперативно, доставку здійснюють кур’єри, які пройшли навчання у власному тренінговому центрі.

Ринок «СТОЛИЧНИЙ»це сучасний об’єкт оптової торгівлі, який реалізований у форматі багатофункціонального логістичного комплексу. Інноваційна модель ринку передбачає поєднання класичних форм торгівлі продукцією із розвинутою логістикою та дистрибуцією.