18+: ARTWINERY презентувала нові витримані ігристі вина

Перш ніж потрапити до споживача, новинка витримувалася 18 місяців.

Компанія ARTWINERY, лідер у виробництві витриманих ігристих вин в Україні, розширила свою преміальну лінійку 3-ма новинками. Тепер в арсеналі ARTWINE, крім ігристого з витримкою в пляшках від 36 місяців, з’явилося вино молодше. Вісімнадцятимісячне ігристе представлене трьома найпопулярнішими смаками: біле брют (не містить цукру), брют розе і біле напівсолодке.

«Розширення преміальної лінійки витриманих ігристих більш молодим вином — це, в першу чергу, турбота про нашого споживача. Ми хочемо, щоб кожен українець, не дивлячись на падіння купівельної спроможності, все одно міг дозволити собі якісний натуральний продукт за прийнятною ціною», — прокоментував Ігор Толкачов, генеральний директор ARTWINERY. «ARTWINE 18» — легке освіжаюче ігристе, воно відрізняється яскравими фруктовими і квітковими відтінками в ароматі та вишуканим збалансованим смаком. У пляшці воно витримувалося в половину менше свого старшого брата, а отже більш ігристе та стане до вподоби тим, хто так любить гру в келихі. Воно прекрасно поєднується з легкими стравами, десертами і фруктами», — додав він.

В компанії впевнені, що ARTWINE 18 має всі шанси скласти конкуренцію закордонним ігристим винам, що створені за класичним методом Шампануа.
Насичений аромат, оригінальний смак, стильний дизайн ігристого роблять його відмінним аперитивом, який допоможе створити особливу святкову атмосферу на кожен день.

Додатково:

ARTWINERY — найбільший виробник ігристих вин в Європі. Все виробництво розташоване на глибині понад 72-х метрів під землею в українському місті Бахмут. Рекордна площа винних сховищ досягає більш ніж 25 гектарів. Всі ігристі вина витримуються в пляшках по старовинному класичному французькому методу Шампенуа.