Шукаємо найкращого кухаря!!!

prosto350У Львові відбудеться кулінарний конкурс «PROSTO. Їжа без пафосу» та майстер-класи для рестораторів та кухарів.

Вже 8-й рік поспіль компанія ПрАТ «Гал-ЕКСПО»  (в рамках спеціалізованої виставки «Готельний та ресторанний бізнес») організовує конкурс кухарів «PROSTO. Їжа без пафосу», де спеціалісти кулінарної справи можуть показати свої професійні здібності, отримати відзнаку від експертного журі  та виграти призи від партнерів.

19 жовтня (початок о 12. 00 годині), в рамках спеціалізованої виставки «Готельний та ресторанний бізнес», яка триватиме з 18 по 20 жовтня у Львівському Палаці Мистецтв, відбудеться конкурс по приготуванню простої та, в той же час, смачної їжі. Головний приз для переможця — безкоштовний майстер-клас від Кулінарної академії Асоціації шеф-кухарів України, а для всіх учасників знижка на навчання – 15% . Окрім цього, всі учасники отримають ціні призи від партнерів, нагороди та відзнаки, а головне –покажуть свій талант та отримають визнання від експертів.

До 15 жовтня триває реєстрація учасників конкурсу. Для того, щоб зареєструватися необхідно заповнити форму реєстрації за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIEVoLjyRVkDQDL6LKl0wDeqG_kCDweueRhuMlZqf8Xf95AA/viewform

Експертне журі відбере серед зареєстрованих учасників 5 фіналістів.

В складі журі відомі ресторатори та кухарі. А саме: Ігор Місевич (учасник шоу «МастерШеф», експерт рубрики «Кухня» на каналі СТБ), Анатолій Лук’янчук (бренд шеф пивної ресторації Кант, випускник кулінарної академії Hofmann Barcelona), Юрій Хазіпов (відомий шеф кухар та ресторатор), Пані Стефа (кулінарний блогер, кухар та ресторатор), Олексій Петелько (голова Клубу Галицької Кухні )

18-го жовтня відбудуться майстер-класи для рестораторів та кухарів:

  • з 12. 00 до 13.30 професійний кухар — Наталія Петрик (учасниця шоу «МастерШеф») проведе майстер-клас «Новий погляд на PROSTOпродукти», де вона практично покаже, як оптимізувати витрати під час приготування страв у ресторані.
  • з 14.00 до 16.00 – відомі у Львові кваліфіковані кухарі Пані Стефа та Всеволод Поліщук проведуть майстер по приготуванню страв галицької кухні.

Партнерами цьогорічного заходу є: генеральний партнер конкурсу — ТМ Любисток, офіційний партнер — ТМ Katrin, технічний партнер — компанія «Т-Проект». Конкурс відбувається за підтримки: METRO Cash & Carry Ukraine та Кулінарної академії Асоціації шеф-кухарів України, Клуб Галицької кухні, TM «Ruta», ZELEN miсrogreen, Dickies. Партнер гарного настрою — TM Fragolino Novellina

Довідково.  Конкурс відбувається в рамках виставки «ГОТЕЛЬНИЙ ТА РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС». Виставка — головна подія індустрії гостинності в Західному регіоні України, місце зустрічі постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг для підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів. Саме тут можна побачити і отримати багато цікавих пропозицій і оригінальних товарів, ознайомитися з останніми новинками. На якій би стадії облаштування або роботи ваш заклад не знаходився, виставка завжди подарує вам кілька чудових ідей.  

Телефон для довідок: +38 (095) 46-46-390

Отримати безкоштовне запрошення можна тут: http://www.galexpo.com.ua/hotel/

Оставить комментарий